اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 26734 مورخ:[1395-06-25 22:23:01]
افزایش قیمت موز در بازار میوه و تره‌بار مازندران

افزایش قیمت موز در بازار میوه و تره‌بار مازندران

قیمت موز در بازارهای مازندران رو به‌ افزایش است به‌طوری‌که قیمت آن به حدود ۸ هزار تومان رسید.

به گزارش مازند اصناف در حال حاضر به‌دلیل در پیش بودن جشن عید غدیر با افزایش قیمت موز در بازارهای مازندران روبه‌رو هستیم به‌طوری‌که قیمت آن به حدود 8 هزار تومان رسید.

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار مرکز مازندران درباره افزایش قیمت موز در گفت‌وگو با فارس، اظهار کرد: با توجه به فرا رسیدن عید غدیر و به‌دلیل برگزاری مجالس و همچنین بالا رفتن تقاضا از 48 ساعت گذشته با افزایش قیمت موز در بازار مواجه شدیم، به‌طوری‌که قیمت آن در میدان میوه و تره‌بار به 6 هزار و 500 تومان رسید.

امیرحسن فخرآوران اضافه کرد: اواخر عید غدیر با روند کاهشی قیمت این محصول روبه‌رو می‌شویم.

وی با بیان اینکه فروشندگان باید با دریافت سود 20 تا 30 درصدی محصول میوه را در بازار به فروش برسانند، یادآور شد: دریافت سود بیشتر تخلف محسوب شده و با این موضوع به‌صورت جدی برخورد می‌شود.

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار مرکز مازندران در مورد قیمت سایر محصولات در بازار، افزود: در حال حاضر میوه در بازار از قیمت مناسبی برخوردار است و مشکلی نیز در میزان عرضه میوه‌ها در بازار وجود ندارد.

فخرآوران در پایان با اشاره به اینکه در حال حاضر میدان میوه و تره‌بار روزهای جمعه دایر نیست، گفت: از دو هفته آینده با توجه به برداشت مرکبات روزهای جمعه نیز میدان میوه و تره‌بار دایر است.

 

فارس

» برچسب ها : , افزایش , قیمت , موز , بازار , میوه , تره‌بار , مازندران , افزایش , قیمت , موز , بازار , میوه , تره‌بار , مازندرانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا