اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 26714 مورخ:[1395-06-23 20:51:01]
 افزایش ۵هزار تومانی گوشت گوسفندی در بازار+قیمت گوشت مرغ و ماهی

افزایش ۵هزار تومانی گوشت گوسفندی در بازار+قیمت گوشت مرغ و ماهی

کارشناس بازرگانی با بیان اینکه در حال حاضر قیمت هرکیلوگرم گوشت شقه بدون دنبه گوسفندی در سطح خرده فروشی‌ها ۳۳ تا ۳۴ هزار تومان عرضه می‌شود، گفت: این در حالی است که طی دو ماهه گذشته قیمت این محصول بین ۲۸ تا ۳۰ هزار تومان بوده است.

به گزارش مازند اصناف کارشناس بازرگانی با بیان اینکه در حال حاضر قیمت هرکیلوگرم گوشت شقه بدون دنبه گوسفندی در سطح خرده فروشی‌ها ۳۳ تا ۳۴ هزار تومان عرضه می‌شود، گفت: این در حالی است که طی دو ماهه گذشته قیمت این محصول بین ۲۸ تا ۳۰ هزار تومان بوده است.
 
به گزارش رادیو اقتصاد، ابراهیم نژاد رفیعی اظهار داشت: قیمت گوشت گوسفندی به دلیل صادرات دام زنده و افزایش تقاضا به مناسبت عید قربان فعلا بر مدار افزایشی است.

وی در ادامه با بیان اینکه هر کیلوگرم مرغ در سطح خرده فروشی‌ها ۷ هزار و ۶۰۰ تومان عرضه می‌شود، اظهار داشت: این در حالیکه نرخ مصوب هرکیلوگرم مرغ برای مصرف کنندگان از سوی وزارت جهاد کشاورزی ۷ هزار تومان تعیین شده است.

نژاد رفیعی  با بیان هر کیلو گرم مرغ زنده در درب مرغداری ۵ هزار و ۱۰۰ تا ۵ هزار و ۲۰۰ تومان بصورت نقدی به فروش می‌رسد، گفت: در حال حاضر قیمت هرکیلوگرم مرغ سبز نیز بین ۱۲ تا ۱۴ هزار تومان در سطح بازار عرضه می‌شود.

این کارشناس بازار مایحتاج عمومی افزود: هم اکنون قیمت هرکیلوگرم ماهی قزل آلا ۱۴ هزار تومان، کپور ۱۴ هزار تومان، تیلاپیا فیله ۱۹ هزار تومان، شیر جنوب ۳۲ هزار تومان، سرخو ۱۸ هزار تومان، سنگ سر ۱۸ هزار تومان، سالمون نروژی ۳۷ تومان، شیرنیزه ای ۱۵ تومان وحلوا سیاه ۲۲ تومان است.

۱۰۵ هزار مورد بازرسی از بازار شکر

وی در ادامه با بیان اینکه نرخ مصوب برای هرکیلوگرم شکر بصورت عمده فروشی در درب کارخانه ۲ هزار و ۵۲۰ تومان، بصورت فله برای مصرف کنندگان ۲ هزار و ۸۵۰ تومان و بسته‌های ۹۰۰ گرمی ۳ هزار و ۵۰۰ تومان از سوی دولت اعلام شده است، اذعان داشت: هم اکنون قیمت هر کیلوگرم شکر در خرده فروشی‌ها بین ۴ هزار تا ۴ هزار و ۲۰۰ تومان و هر بسته ۹۰۰ گرمی سه هزار و ۹۰۰ تومان در بازار عرضه می‌شود.

نژاد رفیعی همچنین به اجرای ۱۰۵ هزار مورد بازرسی از بازار شکر به وسیله دستگاههای نظارتی در کشور اشاره کرد و یادآور شد: از این میزان بازرسی دو هزار و ۷۸۵ مورد پرونده تخلف به ارزش افزون بر ۵ هزار و ۷۳۲ میلیون ریال در سطح واحدهای صنفی تشکیل شده است.


منبع: تسنیم

» برچسب ها : , افزایش , ۵هزار , تومانی , گوشت , گوسفندی , بازار , افزایش , ۵هزار , تومانی , گوشت , گوسفندی , بازارمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا