اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 26627 مورخ:[1395-06-17 10:58:01]
بابلسر یکی از شهرستان‌های موفق در صنایع دستی است/ فعالیت 13 هزار تعاونی در مازندران
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران:

بابلسر یکی از شهرستان‌های موفق در صنایع دستی است/ فعالیت 13 هزار تعاونی در مازندران

 مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران با بیان اینکه در سطح استان مازندران 13 هزار و 800 تعاونی در حال فعالیت هستند، گفت: بابلسر یکی از شهرستان‌های موفق استان مازندران در بحث صنایع دستی است.

به گزارش مازند اصناف  به نقل از مشهدسر، کامران اصغری در حاشیه مراسم افتتاح نمایشگاه صنایع دستی بانوان در بابلسر، با اشاره به تسهیلات حوزه تعاون، اظهار کرد: دولت در سه سال اخیر 130 میلیارد تومان تسهیلات از بانک توسعه و تعاون و سایر بانک‌ها به حوزه تعاون تسهیلات پرداخت کرد.

وی با بیان اینکه هدف دولت از پرداخت تسهیلات توسعه تعاونی‌ها و ترویج فرهنگ تعاون است، افزود: 61 میلیون دلار صادرات در بحث تعاون در این سه سال به کشورهای همسایه در بحث میوه و حبوبات انجام شد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران همچنین با بیان اینکه 3 هزار و 900 مسکن مهر از سوی تعاونی تحویل متقاضیان شد، خاطرنشان کرد: در سه سال اخیر 900 تعاونی جدید تشکیل شد.

این مسئول در پایان با بیان اینکه در سطح استان مازندران 13 هزار و 800 تعاونی در حال فعالیت هستند، گفت: بابلسر یکی از شهرستان‌های موفق استان مازندران در بحث صنایع دستی است./

» برچسب ها : , بابلسر , صنایع دستی , فعالیت , 13 هزار , تعاونی , مازندران , بابلسر , صنایع دستی , فعالیت , 13 هزار , تعاونی , مازندرانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا