اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 26619 مورخ:[1395-06-15 15:40:01]
برگزاری نخستین رقابت ملی ایده‌بازار دریایی در مازندران +زمان و مکان
رئیس پارک علم و فناوری مازندران:

برگزاری نخستین رقابت ملی ایده‌بازار دریایی در مازندران +زمان و مکان

رئیس پارک علم و فناوری استان مازندران با اشاره به برگزاری نخستین رقابت ملی ایده‎بازار دریایی در کشور به پیشنهاد این استان گفت: 30 مهرماه نیز آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره واقع در نوشهر است.

به گزارش مازند اصناف علی معتمدزادگان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با اشاره به برگزاری دومین جشنواره ملی «دریا مسیر پیشرفت» اظهار کرد: پارک علم و فناوری مازندران با حمایت ستاد توسعه فناوری و صنایع دانش‌بنیان دریایی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، نخستین مسابقه ملی ایده‌بازار دریایی را هم‌زمان با این جشنواره برگزار می‌کند.

وی با بیان اینکه مسابقه ملی ایده بازار دریایی با محورت صنایع دریایی، محیط زیست و شیلات برگزار می‌شود، افزود: این رقابت ملی به‌عنوان بخش اصلی دومین جشنواره ملی دریا مسیر پیشرفت است که مهم‌ترین اهداف برگزاری آن حمایت و هدایت ایده‌های برگزیده به سمت تجاری‌سازی، شناسایی علاقه‌مندان به حوزه‌های دریایی و ایجاد فضایی برای آشنایی آنها با یکدیگر است.

رئیس پارک علم و فناوری مازندران گفت: علاقه‌مندان می‌توانند با شرکت در این مسابقه ملی، ایده‌های خود را برای تبدیل به طرح‌های صنعتی با حمایت مالی و حضور مستقیم مدیران و سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی، به دبیرخانه جشنواره ارائه کنند.

معتمدزادگان ادامه داد: دبیرخانه جشنواره در مرکز رشد واحدهای فناور نوشهر است و صاحبان ایده در حوزه دریایی می‌توانند با مراجعه به سایت جشنواره به آدرس http://irandarya.com و آشنایی با چگونگی شرکت در این رقابت ملی، آثار خود را نیز به آدرس الکترونیکی Ider@irandarya.com  ارسال کنند، همچنین شماره تماس دبیرخانه 01152353044 است.

وی در پایان گفت: زمان ارسال آثار تا 30 مهرماه و زمان برگزاری نیز آبان‎ماه سال‎جاری در تهران است.

انتهای پیام/

» برچسب ها : , برگزاری , نخستین , رقابت , ملی , ایده‌بازار , دریایی , مازندران , برگزاری , نخستین , رقابت , ملی , ایده‌بازار , دریایی , مازندرانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا