اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 26539 مورخ:[1395-06-05 13:32:01]
برگزاری نمایشگاه فرهنگی، صنایع‌دستی و اقتصاد مقاومتی در تنکابن+مهلت بازدید

برگزاری نمایشگاه فرهنگی، صنایع‌دستی و اقتصاد مقاومتی در تنکابن+مهلت بازدید

نمایشگاه فرهنگی، صنایع‌دستی و اقتصاد مقاومتی با همت کمیته امور بانوان و کمیته فرهنگی ستاد بزرگداشت هفته دولت شهرستان تنکابن هم‌زمان با آغاز هفته دولت در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) پارک مادر برگزار شد.

به گزارش مازند اصناف به نقل از تنکابن 24، نمایشگاه فرهنگی، صنایع‌دستی و اقتصاد مقاومتی با همت کمیته امور بانوان و کمیته فرهنگی ستاد بزرگداشت هفته دولت شهرستان تنکابن هم‌زمان با آغاز هفته دولت در مجتمع فرهنگی هنری امام خمینی (ره) پارک مادر برگزار شد.

در این نمایشگاه که شامل ٣٠ غرفه در رشته‌های گلیم، تابلوفرش، سفال، ترمه‌دوزی، چرم‌دوزی، ویترای، نقاشی، گل و گیاه، عرقیجات، ترشی و مرباجات، شیرینی، کتاب و عفاف و حجاب است، بانوان کارآفرین و هنرمندان تنکابنی که به کار خانگی مشغول هستند در این نمایشگاه حضور دارند.

مسئول امور خانواده و بانوان فرمانداری ویژه تنکابن هدف از برگزاری این نمایشگاه را ایجاد بازار و فضایی برای عرضه محصولات و مصنوعات خانگی و کمک به اقتصاد و معیشت بانوان و ایجاد انگیزه در بخش تولید داخلی و ورود این بانوان در عرصه‌های رقابتی بزرگ‌تر دانست.

نرگس نادرنژاد یادآور شد: این نمایشگاه همه‌روزه در طول هفته دولت از ساعت ١۴ تا ٢٢ قابل بازدید برای عموم است.

 

» برچسب ها : , نمایشگاه , فرهنگی , صنایع‌دستی , اقتصاد مقاومتی , تنکابن , نمایشگاه , فرهنگی , صنایع‌دستی , اقتصاد مقاومتی , تنکابنمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا