اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 2651 مورخ:[1392-01-05 18:35:01]
راهیان نور تداوم فرهنگ بسیج و شهادت است
مشاور عالی ستاد کل نیروهای مسلح:

راهیان نور تداوم فرهنگ بسیج و شهادت استسردار باقر زاده گفت : راهیان نور در جهت تداوم بخشی به فرهنگ بسیج و شهادت نقش زیادی دارد ، چرا که این حرکت یک جریان پر محتوایی است که وصل به فرهنگ شهداست

به گزارش نجبا و به نقل از خبرنگار اعزامی بلاغ از سرزمین نور،سردار سید محمد باقرزاده ، مشاور عالی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح دربازدید از اردوگاه شهدای مازندران مستقر درخرمشهر گفت : خدمت به زائران کوی شهدا و میهمان نوازی کردن برای خانواده های معظم شهدا ، ایثارگران ، آزادگان و همه ی اقشار شریف و مومنی که از اقصی نقاط کشور به مناطق عملیاتی می آیند ، یک فرصت خوب و ارزشمند است.

وی ضمن تشکر از مسئولین استان مازندران در حمایت از ساخت این اردوگاه افزود : راه اندازی اردوگاه شهدای مازندران در خرمشهر ، خدمت ارزنده ای به زائران عزیز راهیان نور می باشد و شایسته است مسئولین محترم استانی نسبت به تکمیل نواقص این اردوگاه اهتمام بیشتری کنند تا انشاءا... این حرکت عظیم به پایان برسد.

سردار باقر زاده اذعان کرد : بهره گیری از قدمگاه و تربت پاک شهدا ، ریشه در تاریخ اسلام دارد و قطعا راهیان نور هم می تواند تاثیرگذار باشد .

وی ادامه داد : راهیان نور در جهت تداوم بخشی به فرهنگ بسیج و شهادت نقش زیادی دارد ، چرا که این حرکت یک جریان مبارک و مطهر و پر محتوایی است که وصل به فرهنگ شهداست .

مشاور عالی رئیس ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد : باید در حوزه دفاع مقدس درسه فصل متمایز مبانی و معارف نظری جنگ ، تاریخ جنگ و بُعد عمل پس از جنگ ، راهیان نور را مرور کنیم .

وی در پایان گفت : از راهیان نور باید بهره برداری بیشتری شود و نگذاریم صرفا به بخش احساسات ختم شود چراکه جنگ ما همراه با تامل بود و مبانی شرعی داشته است.

 

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا