اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 26508 مورخ:[1395-05-28 22:42:01]
 رفع موانع ۲۲۱ واحد تولیدی/ ۲۲۰۰ شغل در مازندران ایجاد می شود
استاندار مازندران:

رفع موانع ۲۲۱ واحد تولیدی/ ۲۲۰۰ شغل در مازندران ایجاد می شود

استاندار مازندران گفت: تاکنون مشکلات ۲۲۱ واحد تولیدی استان بررسی شد و تا یک ماه دیگر تسهیلات به‌حساب آن‌ها واریز می‌شود.

به گزارش مازند اصناف استاندار مازندران در جلسه کارگروه تسهیل ورفع موانع تولید که در مرکز آموزش مدیریت نفت محمودآباد افزود: ما در چارچوب سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در استان قرارگاه فرماندهی اقتصاد مقاومتی وستاد تسهیل رفع موانع تولید تشکیل داده‌ایم.

وی دومین اقدام قرارگاه اقتصاد مقاومتی استان را نظارت ذکر کرد گفت: ۳۵۳ واحد تولیدی استانی مشمول این طرح می‌شوند و انتظار داریم با پیگیری مجدانه ومورد به مورد آن‌ها بتوانیم مشکلات این ۳۵۳ واحدی که به‌عنوان برش استانی است رفع شود.

وی افزود: کلیه واحدهای تولیدی استانی که ظرفیت محدودی دارند و می‌توانند افزایش تولید داشته باشند با رویه جهادی قرارگاه اقتصاد مقاومتی به سمت تولید بیشتر حرکت دهیم.

فلاح جلودار کل مبلغ اختصاص‌یافته برای مازندران را ۴۷۰ میلیارد تومان ذکر کرد و افزود: کل مبلغ تخصیص‌یافته ۴۷۰ میلیارد تومان است که با پرداختان تعداد دو هزار و ۲۰۰ شغل در استان ایجاد خواهد شد و ۱۲ میلیارد تومان اجرا درمحموداباد برای ۱۵ طرح در نظر گرفتیم.

مهر مازندران

» برچسب ها : , رفع , موانع , تولید , مازندران , ربیع فلاح , رفع , موانع , تولید , مازندران , ربیع فلاحمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا