اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 2640 مورخ:[1392-01-02 19:54:01]
 پیام وزیر صنعت، معدن و تجارت به مناسبت سال نو

پیام وزیر صنعت، معدن و تجارت به مناسبت سال نو

وزیر صنعت، معدن و تجارت در پیامی به مناسبت فرارسیدن نوروز، با تبریک آغاز سال جدید به خانواده بزرگ صنعت، معدن و تجارت، کارنامه عملکرد این سه حوزه را در سالی که گذشت، مؤید تلاش مثمرثمر مجموعه‌ای سخت‌کوش، مسئولیت‌پذیر و کارآمد برای تحقق اهدافی مقدس دانست.

 

به گزارش نجبا از فارس به نقل از شاتا،  مهدی غضنفری در این پیام بر ضرورت تلاش همه جانبه برای اعتلای هرچه بیشتر جایگاه کشورمان در میان کشورهای منطقه و درعرصه‌های بین‌المللی تاکید کرد.

 

وزیر صنعت ،معدن و تجارت در این پیام با بیان اینکه وزارت صنعت، معدن و تجارت در سالی که مزین و موسوم به «تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی» بود توانست با اتکا به توان تخصصی و تعهد مجموعه مدیران و کارکنان خود در فراز و فرود تحولات منطقه‌ای و بین‌المللی کماکان در مسیر آرمانی انقلاب اسلامی، مسیرهای دشوار فراروی را طی کند، افزود: شاهد و گواه صادق این بیان، رشد چشمگیر صادرات غیرنفتی علیرغم محدودیت‌ها و موانع بین‌المللی، بهبود قابل توجه شاخص‌های کمی و کیفی تولیدی در عرصه معادن، ارتقاء رتبه کشور در تولید علم و دانش فنی، خودکفایی و بومی سازی و ساخت تجهیزات موردنیاز صنعتی و استفاده حداکثری از توانمندی تولیدکنندگان داخلی و دامنه وسیعی از توفیقات بی‌بدیل دیگر است که تحریم های بدخواهان را به فرصت و غنیمتی برای شکوفایی هرچه بیشتر ایران اسلامی مبدل کرد.

متن کامل پیام نوروزی وزیر صنعت ، معدن و تجارت بدین شرح است :

بهار، زایش دوباره طبیعت است و تجلی جمال الهی. و میهن اسلامی با آغاز سالی جدید در به روی بهار می‌گشاید. سالی دیگر از سالهای پر برکت انقلاب اسلامی سپری گشت و گام به فصلی دیگر می‌گذاریم که سرآغازش نوروز است.

با فرا رسیدن سال نو، فصلی دیگر از فعالیت های شغلی را آغاز می کنیم. فصلی که در آن پیشرفت همه جانبه وجهه همت مجموعه خانواده بزرگ و شریف وزارت صنعت، معدن و تجارت خواهد بود. سال جدید به عزم و پشتکاری جدید محتاج است و دستیابی به اهداف متعالی ترسیم شده در حوزه صنعت، معدن و تجارت جز با همدلی و مودت، همکاری و همراهی ممکن نیست و تنها در پرتو این عوامل است که می توان از موفقیت های آینده سخن گفت و در ادامه مسیرهای طی شده، راه های نوینی را برای بهبود و تکامل هرچه بیشتر پیمود.

جایگاه موثر و حیاتی وزارت صنعت، معدن و تجارت در اقتصاد کشور پهناور ایران، وظایف همه ما را بیش از پیش در دستیابی کامل به پیشرفت فراگیر و توسعه پایدار، سنگین تر کرده است. در سال جدید و در آزمونی دیگر به منظور پای‌‌بندی به منویات رهبر فرزانه انقلاب، پیروی از سیاست های توسعه ای و توام با عدالت، دولت دهم و خدمت هرچه بیشتر به ملت شریف و نجیب ایران اسلامی قرار گرفته ایم. آزمون و مسیری که باید در هر گام به استحکام و استواری آن بیافزاییم.

وزارت صنعت، معدن و تجارت مفتخر است در سالی که مزین و موسوم به «تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی» بود با اتکا به توان تخصصی و تعهد مجموعه مدیران و کارکنان خود در فراز و فرود تحولات منطقه‌ای و بین‌المللی کماکان در مسیر آرمانی انقلاب اسلامی، مسیرهای دشوار فراروی را پیمود.

شاهد و گواه صادق این بیان، رشد چشمگیر صادرات غیرنفتی علیرغم محدودیت‌ها و موانع بین‌المللی، بهبود قابل توجه شاخص‌های کمی و کیفی تولیدی در عرصه معادن، ارتقاء رتبه کشور در تولید علم و دانش فنی، خودکفایی و بومی سازی و ساخت تجهیزات موردنیاز صنعتی و استفاده حداکثری از توانمندی تولیدکنندگان داخلی و دامنه وسیعی از توفیقات بی‌بدیل دیگر است که تحریم های بدخواهان را به فرصت و غنیمتی برای شکوفایی هرچه بیشتر ایران اسلامی مبدل نمود و شما کارکنان فداکار را به عنوان مجموعه‌ای سرافراز و پایدار نزد همگان معرفی کرده است که به حق حضرت ولی ا... الاعظم (عج) قدرشناس آن خواهد بود.

در آستانه شکوفایی و خرمی مجدد طبیعت، با ابراز تبریک آغاز سال نو مراتب تشکر و قدردانی خود را از تشریک مساعی شما همکاران عزیز که هر یک سهمی در خور توجه در موفقیت ها و دستاوردهای سال گذشته داشته اید، اعلام نموده و از بخشاینده مهربان عزت و اقتدار روزافزون نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را که خونبهای ارزشمند شهیدان و ایثارگران و یادگار جاودان بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و ثمره ایثار و مجاهدت ملت سرافراز ایران است مسالت می‌نمایم.

 

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا