اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 26237 مورخ:[1395-04-27 15:51:01]
پلمپ کارگاه تولید لنت ترمزهای تقلبی در نور
فرمانده انتظامی نور خبر داد

پلمپ کارگاه تولید لنت ترمزهای تقلبی در نور

فرمانده انتظامی نور از کشف کارگاه تولید لنت ترمزهای تقلبی و کشف دو هزار و ۸۰۰ لنت تاریخ مصرف گذشته خبر داد.

به گزارش مازند اصناف سرهنگ علی اوسط گرجی پور در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: در پی کسب خبری مبنی بر تولید لنت ترمزهای تقلبی در یک کارگاه روستایی، ماموران پلیس امنیت عمومی این فرماندهی، موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی، افزود: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی متوجه شدند، فردی به نام"وحید- و" با اجاره دو باب انبار سوله و دپوی مقادیر زیادی لنت ترمز کامیون تاریخ مصرف گذشته، پس از انجام یکی سری اقدامات فنی، لنت‌های مورد نظر را به شکل لنت ترمز خودروهای سبک تغییر داده و در بازار به فروش می‌رساند.

سرهنگ گرجی گفت: ماموران با هماهنگی قضائی در بازرسی از این واحد صنفی موفق شدند، بیش از دو هزار و ۸۰۰ لنت ترمز تاریخ مصرف گذشته را کشف کنند و این واحد صنفی را پلمپ کردند.

وی ادامه داد: در بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد این میزان کالا به صورت قاچاق از آن سوی مرزها وارد کشور شده است. فرمانده انتظامی شهرستان نور، گفت: قاچاق و تولید اجناس بی کیفیت جعلی ضربات مهلکی بر تولیدات داخلی کشور  وارد خواهد کرد و با روح اقتصاد مقاومتی در تضاد است.

انتهای پیام/

» برچسب ها : , پلمپ , کارگاه , تولید , لنت , ترمزهای , تقلبی , نور , پلمپ , کارگاه , تولید , لنت , ترمزهای , تقلبی , نورمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا