اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 26176 مورخ:[1395-04-23 17:57:01]
 اتمام پروژه‌های عمرانی بالای 60 درصد پیشرفت در مازندران

اتمام پروژه‌های عمرانی بالای 60 درصد پیشرفت در مازندران

معاون عمران و محیط‌ زیست شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران از سرعت بخشیدن و اتمام پروژه‌های عمرانی بالای 60 درصد پیشرفت فیزیکی در سطح استان خبر داد.

به گزارش مازند اصناف یاسر امینی در جلسه مشترک با ناظران پروژه‌ها و مدیران شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان که در سالن اجتماعات شرکت برگزار شد، گفت: اجرای پروژه‌های عمرانی در راستای نیاز و اولویت‌بندی و مطالعات انجام گرفته در سطح شهرک‌های صنعتی انجام می‌شود.

وی اظهار کرد: براساس دستور مدیریت سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران و مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران، تمام پروژه‌های عمرانی بالای 60 درصد پیشرفت فیزیکی، هرچه سریع‌تر باید به اتمام برسند.

معاون عمران و محیط زیست شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران با اشاره به انجام پروژه‌های عمرانی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان، افزود: انجام مطالعات دقیق، اولویت‌بندی، تجمع و کلی‌نگری در تعریف پروژه‌های عمرانی می‌تواند در سرعت بخشیدن و به سرانجام رسیدن پروژه مؤثر باشد.

این مسؤول خاطرنشان کرد: رعایت اصول ایمنی، کنترل کیفیت و کاهش هزینه‌ها، سه فاکتور اصلی در اجرای پروژه‌های عمرانی است.

امینی گفت: تمام سعی و تلاش همکاران شرکت به‌ویژه معاونت عمران و محیط‌زیست، در اجرای درست طرح‌های عمرانی و ارائه خدمات مطلوب‌تر به سرمایه‌گذاران بخش صنعت و تولید است.

 

فارس

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا