اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 26100 مورخ:[1395-04-19 19:07:01]
مقابله با کالای قاچاق را از قاچاقچیان بزرگ شروع کنیم

مقابله با کالای قاچاق را از قاچاقچیان بزرگ شروع کنیم

رئیس اتحادیه پیراهن دوزان و پیراهن فروشان از تعطیلی ۷۰ درصد تولیدی های پوشاک خبر داد و گفت: حجم بالایی از پوشاک ایرانی در انبارها، انباشت شده است.

به گزارش مازند اصناف؛ جواد درودیان نقوسیان در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران درباره آماده باش سازمان تعزیرات برای مقابله با کالای قاچاق در بازار پوشاک با بیان این که مبارزه با قاچاق کالا امری پسندیده است و باید جلوی ورود کالای قاچاق به کشور گرفته شود اما چرا شروع این کار از خرده فروشی ها شروع می شود، افزود: اگرچه برخورد با عرضه کالای قاچاق اثرگذار است اما مبارزه و برخورد با کالای قاچاق باید از مبدا و منشاء صورت گیرد.

وی با بیان اینکه هم اکنون ۷۰ درصد تولیدی های پوشاک تعطیل شده اند، گفت: کانتینر کانتینر کالای قاچاق وارد کشور می شود که اتفاقا می بینند و می دانند اما چشم روی هم می گذارند و جلوی آنها را نمی گیرند.

رئیس اتحادیه پیراهن دوزان و پیراهن فروشان به این نکته اشاره کرد که اصناف تولیدکننده به سراغ کالای قاچاق نمی روند و صرفا عده ای که به دنبال سود بیشتر هستند و پوشاک ۵ هزار تومانی را ۱۵ هزار تومان به فروش می رسانند، به دنبال کالای قاچاق می دَوند.

وی گفت: در همین کشورهای همسایه ، واردکنندگان کالای قاچاق را دار زدند و بقیه حساب کار دستشان آمد، ما هم باید برخورد و مقابله با کالای قاچاق را از قاچاقچیان بزرگ شروع کنیم.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا