اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 26008 مورخ:[1395-04-11 16:23:01]
اشتغال در صدر  مطالبات شهروندان ساروی از شورا
عضو شورای شهر ساری مطرح کرد

اشتغال در صدر مطالبات شهروندان ساروی از شورا

عضو شورای شهر ساری گفت: بیشترین مطالبات شهروندان ساروی به شورا، مسأله اشتغال است.

به گزارش مازند اصناف؛  مسعود پیری در همایش عمل‌گرایی که با حضور جمعی از شهروندان ساروی برگزار شد، اظهار کرد: ساری مرکز استان نیاز به توسعه دارد و اینکه آیا ساری در مسیر توسعه هدفمند قرار گرفته است و بزرگان شهر چقدر برای احقاق حق ساری تلاش کردند، مسأله‌ای است که نیازمند بررسی بیشتر دارد.

وی با اشاره به اینکه در شورای شهر ساری در طول روز طی ملاقات‌های که مردم با اعضای شورای شهر دارند، بیشترین مطالبات مسأله اشتغال افراد و یا خانواده‌های آنان است، افزود: تنها راه مبارزه با بیکاری و مشکلات پیش رو توجه به مطالبات مردم و پرهیز از شعار و عمل‌گرایی است.

عضو شورای شهر ساری با بیان اینکه در آستانه روز قدس قرار داریم، تصریح کرد: بنا به فرموده مقام معظم رهبری تنها راه مبارزه با آمریکا، مبارزه با عافیت‌طلبی، صلح‌جویی است.

وی با اشاره به اینکه باید مسؤولان برای رفاه مردم اقدام و عمل کنند، خاطر نشان کرد: برای توسعه شهری تاکنون شهردار و اعضای شورای شهر تمام تلاش خود را برای خدمت صادقانه به‌کار بستند.

 

فارس مازندران

» برچسب ها : , اشتغال , صدر , بیشترین , مطالبات , شهروندان , ساروی , شورا , اشتغال , صدر , بیشترین , مطالبات , شهروندان , ساروی , شورامطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا