اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 25838 مورخ:[1395-03-29 20:11:01]
فاضلی: متولی مشخصی برای تنظیم بازار نمی‌بینم

فاضلی: متولی مشخصی برای تنظیم بازار نمی‌بینم

رئیس اتاق اصناف ایران گفت: اگرچه شبکه توزیعی کشور بر عهده ماست، اما وزارت جهاد هیچ ارتباطی با اصناف در این زمینه ندارد و اصناف نه در تولید ملی و نه در واردات کالای اساسی نقشی ندارند.

به گزارش مازند اصناف؛ علی فاضلی در مورد مشکلات اجرای قانون انتزاع و پاس‌کاری وظیفه تنظیم بازار بین وزارتخانه‌های جهاد کشاورزی و صنعت و معدن و تجارت و بلاتکلیفی نظارت بر تنظیم بازار اظهار داشت: من هم تقریبا متوجه نشدم که قبل از اجرای قانون انتزاع چرا وزارت بازرگانی و صنعت با یکدیگر ادغام شدند و متوجه نشدیم که چرا ستاد تنظیم بازار دستخوش تغییرات شد.

وی تصریح کرد: اگر چه شبکه توزیع کشور بر عهده فردی مانند من است، اما با وزارت جهاد هیچ گونه ارتباطی در این زمینه نداریم و در تنظیم بازار هیچ نقشی نداریم، اصناف نه در تولید ملی، نه در واردات کالای اساسی نقشی ندارند و فقط به عنوان واسطه در توزیع کالا نقش بازی می‌کنند و فقط در این حد به ما اختیار دادند.

رئیس اتاق اصناف ایران در پاسخ به اینکه احیای مجدد وزارت بازرگانی سابق چقدر می‌تواند در ساماندهی تنظیم بازار مؤثر باشد، گفت: قطعاً موثر خواهد بود، چرا که اکنون متولی مشخصی برای تنظیم بازار کشور نمی‌بینم.

مرجع: فارس

» برچسب ها : , فاضلی , اصناف , تنظیم بازار , فاضلی , اصناف , تنظیم بازارمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا