اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 25773 مورخ:[1395-03-24 13:13:01]
اعتبار 6 میلیارد ریالی برای توسعه شهرک صنعتی مرزن‌آباد

اعتبار 6 میلیارد ریالی برای توسعه شهرک صنعتی مرزن‌آباد

مديرعامل شركت شهرك‌های صنعتی مازندران گفت: پروژه‌های ايستگاه تقليل فشار گاز، شبكه توزيع آب فاز توسعه و احداث ساختمان آتش‌نشانی در شهرک صنعتی مرزن‌آباد با اعتبار شش میلیارد و 150 میلیون ریال درحال اجرا است.

به گزارش مازند اصناف؛  سيدمصطفی موسوی در بازديد از پروژه‌های درحال اجرای شهرك صنعتی مرزن‌آباد چالوس، از موقعیت مناسب این شهرک برای جذب سرمایه‌گذار سخن گفت و اظهار کرد: محدودیت زیادی در واگذاری زمین به واحد‌های صنعتی مازندران داریم و با توجه به این مسئله، در فاز توسعه شهرک صنعتی مرزن‌آباد، آماده واگذاری زمین هستیم.

وی بر لزوم دسترسی شهرک‌های صنعتی به گاز طبیعی تأکید کرد و افزود: برای این مورد نیز پیمانکار انتخاب شده و پروژه گازرسانی 70 درصد پیشرفت داشته است.

مديرعامل شركت شهرک‌های صنعتی مازندران به امکانات موردنیاز این شهرک اشاره کرد و یادآور شد: پروژه‌های ايستگاه تقليل فشار گاز، شبكه توزيع آب فاز توسعه و احداث ساختمان آتش‌نشاني اين شهرک نيز با اعتبار شش میلیارد و 150 میلیون ریال درحال اجرا است كه تمام این مبلغ از محل منابع داخلی شركت تأمین می‌شود.

موسوی در پایان خاطرنشان كرد: با اجرای پروژه‌های عمـرانی و اقدامات زيربنايی در شهرك‌ها و نواحی صنعتی، باعث تقويت بخش توليد و صنعت می‌شود.

گفتنی است، شهرک صنعتی مرزن‌آباد با 33 هکتار مساحت در فاصله 25 کیلومتری از شهر چالوس واقع شده است.

 

بلاغ

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا