اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 25506 مورخ:[1395-03-05 08:35:01]
برندهای خارجی با اخذ مجوز نمایندگی حق فعالیت دارند
اختصاصی/ معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران:

برندهای خارجی با اخذ مجوز نمایندگی حق فعالیت دارند

 معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: برابر دستورالعمل وزارت صنعت، معدن و تجارت کلیه واحدهای صنفی تحت نام برند خارجی باید مجوز نمایندگی آن عنوان را داشته باشند.
 

حسین اصغرزاده صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار مازند اصناف؛ گفت: برابر دستورالعمل وزارت صنعت، معدن و تجارت کلیه واحدهای صنفی تحت نام برند خارجی باید مجوز نمایندگی آن عنوان را داشته باشند؛ بعنوان نمونه واحدی با برند zara باید از آن شرکت نمایندگی و مجوز داشته باشد که اگر غیر این باشد به دروغ خود را واحد آن برند معرفی کرده است.

وی با بیان اینکه کلیه واحدهای برند خارجی باید در سامانه اصناف ایرانیان ثبت نام کنند؛ خاطرنشان کرد: واحدها پس از ثبت مشخصات خود، باید مجوز نمایندگی خود را به سازمان صنعت، معدن و تجارت ارائه کنند.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با بیان اینکه بیش از 95 درصد واحدها دارای پروانه کسب هستند؛ افزود: واحدهای فاقد پروانه کسب با مراجعه به سامانه فوق ساماندهی می شوند؛ در صورت عدم مراجعه  باید تابلو خود را اصلاح کرده در غیر اینصورت برابر قانون با آنان برخورد می شود.


اصغرزاده در خاتمه عنوان کرد: برابر دستورالعمل وزارت صنعت، معدن و تجارت؛ اماکن نیروی انتظامی، واحدهای صنفی و اداره صنعت، معدن و تجارت در این خصوص با هم همکاری دارند.


انتهای پیام/
» برچسب ها : , برند , خارجی , مجوز , نمایندگی , فعالیت , برند , خارجی , مجوز , نمایندگی , فعالیتمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا