اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 25491 مورخ:[1395-03-04 12:03:01]
اتمام حجت صنعتگران با دولت

اتمام حجت صنعتگران با دولت

رییس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران از وعده دولت برای اختصاص ۱۶هزار میلیارد تومان از منابع صندوق توسعه ملی به واحدهای تولیدی خبر داد و گفت: اگر دولت حمایت ویژه‌ای را از بخش تولید نداشته باشد به‌طور حتم رشد منفی صنعت تکرار خواهد شد.   

به گزارش مازند اصناف؛ سید عبدالوهاب سهل‌آبادی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به اینکه امروز واحدهای تولیدی با مشکلات متعددی مواجه هستند، اظهار داشت: دولت اعلام کرده که ۱۶هزار میلیارد تومان از منابع صندوق توسعه ملی را به واحدهای تولیدی متقاضی ارائه می‌کند.

وی با بیان اینکه قرار شده شناسایی واحدهای متقاضی در استان‌های مختلف انجام شود، افزود: واحدهای تولیدی می‌توانند با مراجعه به سایت بهین‌یاب  ثبت نام و با دارا بودن شرایط منابع را دریافت کنند.

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران اضافه کرد: در حال حاضر حدود ۹۰۰ واحد تولیدی برای این تسهیلات ثبت نام کرده‌اند که امیدوارم بخشی از آنها بتوانند این منابع را برای تأمین نقدینگی خود صرف کرده و تا حدودی مشکلات سرمایه در گردش را برطرف کنند.

وی با ابراز اینکه در صورت پرداخت این تسهیلات می‌توان تا حدودی به رشد صنعت در سال جاری امیدوار بود، گفت: اگر دولت حمایت ویژه‌ای را از بخش تولید نداشته باشد به‌طور حتم رشد منفی صنعت تکرار خواهد شد.

» برچسب ها : , اتمام , حجت , صنعتگران , دولت , اتمام , حجت , صنعتگران , دولتمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا