اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 25413 مورخ:[1395-02-31 18:44:01]
 ارائه تسهیلات برای برندسازی محصولات کشاورزی

ارائه تسهیلات برای برندسازی محصولات کشاورزی

معاون توسعه امور اقتصادی استانداری مازندران با اعلام اینکه از سوی استاندار قول می‌دهم در ارائه تسهیلات برای برندسازی محصولات کشاورزی همکاری لازم صورت گیرد گفت: تشکیل تعاونی‌ها می‌تواند در برخورداری از تسهیلات بسیار مؤثر باشد.

به گزارش مازند اصناف؛ مهدی رازجویان ظهر امروز در نخستین جشنواره گلاب‌گیری شمال که در روستای کلیج‌کلای منطقه دودانگه ساری برگزار شد، اظهار کرد: منطقه دودانگه دارای ظرفیت‌های بالقوه‌ای است که برگزاری این جشنواره می‌تواند در شناساندن این ظرفیت‌ها کمک‌کار باشد و اقتصاد منطقه را دگرگون کند.

وی بیان کرد: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری با عنوان «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» نامگذاری شده، برگزاری این جشنواره مهم‌ترین اقدام و عملی است که از سوی مسؤولان منطقه در دستور کار قرار گرفته است.

معاون توسعه امور اقتصادی استاندار مازندران با اشاره به استفاده از ظرفیت‌های بخش کشاورزی در اراضی شیب‌دار، تصریح کرد: درخواست ما این است وزارت جهاد کشاورزی به مردم منطقه توجه کند؛ چراکه ظرفیت‌ها و مواهب خدادادی منطقه حیف است شناسانده نشود.

این مسؤول با اعلام اینکه از سوی استاندار مازندران قول می‌دهم در ارائه تسهیلات مناسب برای برندسازی و شناساندن محصول همکاری لازم صورت گیرد، یادآور شد: مهم‌ترین مؤلفه اقتصاد مقاومتی، مردمی بودن آن است که برگزاری این جشنواره گام مهمی در زمینه توسعه استان و کشور است.

رازجویان در پایان با تأکید بر بهبود کیفیت با نگاه صادرات و برون‌گرا همراه با برندسازی، گفت: تشکیل تعاونی‌ها می‌تواند در برخورداری از تسهیلات بسیار مؤثر باشد.

 

فارس

» برچسب ها : , ارائه , تسهیلات , برندسازی , محصولات , کشاورزی , ارائه , تسهیلات , برندسازی , محصولات , کشاورزیمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا