اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 25393 مورخ:[1395-02-29 22:49:01]
تعطیلی ۶۰ درصدی واحدهای صنعتی در مازندران
نایب رئیس اتاق بازرگانی مازندران مطرح کرد

تعطیلی ۶۰ درصدی واحدهای صنعتی در مازندران

 نایب‌رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی مازندران گفت: ۶۰ درصد واحدهای صنعتی مازندران تعطیل است و ۳۰ درصد از واحدها نیز زیر توان تولید مشغول کار هستند.

به گزارش مازند اصناف؛ امیر میران آملی در نشست مدیران واحدهای صنعتی، که در شهرک صنعتی امام‌زاده عبدالله (ع) آمل برگزار شد، از صادرات لبنیات به کشور روسیه برای نخستین بار در ایران خبر داد و گفت: شهرستان آمل پتانسیل و ظرفیت‌های بسیاری زیادی دارد که برای اولین بار صادرات از شهرستان آمل صورت گرفته است.


وی نقش واحدهای صنعتی را در اشتغال‌زایی مهم عنوان کرد و افزود: ۶۰ درصد واحدهای صنعتی مازندران تعطیل است و ۳۰ درصد از واحدها نیز زیر توان تولید مشغول کار هستند.

میران آملی بابیان اینکه باید حرکت‌های شایسته‌ای برای رفع مشکلات صنعتگران صورت دهیم، اظهار داشت: وقتی این مقدار مالیات از سوی صنعتگران پرداخت می‌شود باید حمایت‌های لازم از طرف دولت انجام شود و عدم وجود نظام جامع مالیاتی این مشکلات را ایجاد کرد.

نایب‌رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی مازندران با اشاره به اخطارهای شبکه بهداشت و درمان به واحدهای تولیدی و صنعتی، گفت: مسائل و مشکلات بهداشتی بسیاری در شهرستان آمل وجود دارد که شبکه بهداشت این شهرستان به دنبال مسائل مختلف در واحدهای صنعتی است.

 

مرجع: مهر

» برچسب ها : , تعطیلی , ۶۰ درصدی , واحدهای , صنعتی , مازندران , اتاق بازرگانی , تعطیلی , ۶۰ درصدی , واحدهای , صنعتی , مازندران , اتاق بازرگانیمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا