اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 25371 مورخ:[1395-02-28 18:01:01]
زمان ابلاغ بسته حمایت از صادرات غیر نفتی

زمان ابلاغ بسته حمایت از صادرات غیر نفتی

وزیر صنعت،‌معدن و تجارت گفت: با تاکیدات ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی دستورالعمل بسته حمایت از صادرات غیر نفتی تهیه شده که پس از امضاء دستگاههای ذیربط به زودی ابلاغ خواهد شد.   

به گزارش مازند اصناف؛ محمدرضا نعمت‌زاده اظهارداشت: متأسفانه ردیف جوایز صادرات در سالهای گذشته از بودجه سالیانه حذف شد که با تلاش فراوان ردیف بودجه خاص در سال ۹۵ در نظر گرفته شد و ۲۰۰ میلیارد تومان تامین اعتبار شده که از این میزان ۵۰ میلیارد تومان تخصیص پیدا کرده است.

وی همچنین به تهیه برنامه راهبردی صنایع دریایی کشور نیز اشاره کرد و افزود:  بیش از یکسال است که در تلاشیم تا برنامه راهبردی صنایع دریایی کشور را به صورت جامع و مناسب تهیه کنیم که درحال بازنگری نهایی هستیم تا بتوانیم از طریق آن  چشم انداز ده ساله کشور را در این صنعت ترسیم کنیم.

وزیر صنعت،‌معدن و تجارت ضرورت مبارزه با قاچاق  را حائز اهمیت خواند و گفت : دراین راستا نیز جلسات مختلفی با دستگاههای مرتبط داشته ایم و بدین منظور جلسه ای با معاون اول رئیس جمهور در نظر گرفته شده است تا پیشنهادات خود را در این زمینه ارائه کنیم.


منبع: تسنیم

» برچسب ها : , زمان , ابلاغ , بسته , حمایت , صادرات , غیر نفتی , زمان , ابلاغ , بسته , حمایت , صادرات , غیر نفتیمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا