اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 25361 مورخ:[1395-02-27 17:14:01]
فعالیت میدان میوه و تره بار ساری در روزهای جمعه
اختصاصی/ با آغاز فصل هلو و شلیل در مازندران

فعالیت میدان میوه و تره بار ساری در روزهای جمعه

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار ساری گفت: با آغاز فصل برداشت هلو و شلیل و به‌منظور تسهیل فعالیت باغ‌داران، میدان میوه‌وتره‌بار مرکز مازندران از جمعه هفته جاری ۳۱ اردیبهشت ماه امسال تا پایان فصل برداشت این محصول باز است.

امیرحسین فخرآوران امروز در گفت‌وگو با خبرنگار مازند اصناف از بازگشایی و فعالیت میدان میوه و تره بار ساری، به دلیل آغاز فصل برداشت هلو و شلیل در مازندران و به منظور تسهیل و حمایت از باغداران، تا پایان فصل برداشت این محصول خبر داد.

وی ضمن اشاره به حساسیت ها و اخبار گوناگون توزیع میوه‌های ممنوعه وارداتی در میادین میوه‌وتره‌بار کشور، گفت: خوشبختانه میدان میوه و تره بار ساری، عاری از انبار، توزیع و فروش هرگونه میوه های ممنوعه وارداتی است و این امر طی بازدیدهای انجام شده از سوی دستگاه های نظارتی نیز تایید شده است.

رئیس اتحادیه میوه و تره‌بار مرکز مازندران ضمن اشاره به روند کاهشی قیمت میوه های نوبرانه در روزهای آینده ، تصریح کرد: در حال حاضر قیمت زردآلو 6 هزار، گیلاس نوبرانه 10 تا 12 هزار و هلو پیش‌رس 2 تا 4 هزار تومان است و قیمت موز هم با روند کاهشی نسبت به ماه های گذشته
با قیمت 4‌ هزار و 300 تومان در میادین در حال عرضه است.


فخرآوران در پایان تاکید کرد: فروشندگان باید با دریافت سود 20 تا 30 درصدی محصول میوه را در بازار به فروش برسانند و دریافت سود بیشتر تخلف محسوب شده و با این موضوع به‌صورت جدی برخورد می‌شود.

انتهای پیام/


» برچسب ها : , فعالیت , میدان , میوه و تره بار , ساری , روزهای , جمعه , فخرآوران , میوه , فعالیت , میدان , میوه و تره بار , ساری , روزهای , جمعه , فخرآوران , میوهمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا