اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 25360 مورخ:[1395-02-27 16:38:01]
برگزاری انتخابات انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان در سوادکوه+نتایج
اختصاصی/رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سوادکوه خبر داد

برگزاری انتخابات انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان در سوادکوه+نتایج

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سوادکوه از اعلام نتیجه برگزاری انتخابات انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان این شهرستان خبر داد.

سعدی عبدالهی عصر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار  مازند اصناف گفت: پیش از ظهر امروز؛ انتخابات انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در سوادکوه برگزار شد.

وی افزود: این انتخابات که با حضور 9 داوطلب و شرکت 60 رای دهنده همراه بود در محل اداره صنعت، معدن و تجارت سوادکوه برگزار شد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سوادکوه با بیان اینکه در پایان این انتخابات و پس از شمارش آرا، امیر شهابی با اخذ حداکثر آرا به عنوان رئیس این انجمن برگزیده شد؛ نتایج این انتخابات را به شرح ذیل اعلام کرد:

رئیس: امیر شهابی، نائب رئیس: یعقوب بهرامی، اعضای هیات مدیره: محمد سپه سالار، روح الله رجبی وجاوید شجاعی.

گفتنی است بهروز شهابی نیز با اخذ حداکثری نسبت به سایر داوطلبان، به عنوان بازرس این انجمن برگزیده شد.

شایان ذکر است که انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان بر اساس فصل سوم قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان مصوب تیر ماه ۸۸ مجلس شورای اسلامی با هدف سازماندهی مشارکت های مردمی در اجرای سیاست ها و برنامه های حقوق مصرف کنندگان تشکیل شده است.

 

انتهای پیام/


» برچسب ها : , انجمن , حمایت , حقوق , مصرف کنندگان , سوادکوه , انتخابات , نتایج , عبدالهی , انجمن , حمایت , حقوق , مصرف کنندگان , سوادکوه , انتخابات , نتایج , عبدالهیمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا