اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 25351 مورخ:[1395-02-26 22:38:01]
اسماعیل اسماعیلی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت فریدونکنار شد

اسماعیل اسماعیلی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت فریدونکنار شد

 صبح امروز و با حضور برخی از مسئولان استانی و شهرستانی، رئیس جدید اداره صنعت، معدن و تجارت فریدونکنار معرفی شد.

به گزارش مازند اصناف؛ به نقل از بصیرنیوز، صبح امروز و با حضور برخی از مسئولان استانی و شهرستانی، رئیس جدید اداره صنعت، معدن و تجارت فریدونکنار معرفی شد.

بر اساس این گزارش، در این مراسم که با حضور حسن نصیری معاون اداره مالی و افراسیاب بابازاده رئیس حراست سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران، هیئت رئیسه اتاق اصناف و فرمانده حوزه بسیج اصناف شهرستان فریدونکنار همراه بود؛ اسماعیل اسماعیلی به عنوان رئیس جدید اداره صنعت، معدن و تجارت فریدونکنار معارفه و از زحمات روح‌الله ناصحی تجلیل شد.

حسن نصیری معاون اداری مالی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با بیان اینکه اصناف به عنوان بازوی سرآمد اداره صنعت، معدن و تجارت است، گفت: مسئولیت فرصت خدمتی است که باید نهایت استفاده از این امر در زمان مدیریت صورت گیرد و این جایگاه امانتی است که در اختیار مسئولان قرار می‌گیرد.

وی تصریح کرد: رئیس جدید اداره صنعت، معدن و تجارت فریدونکنار از افراد متخصص و باتجربه سازمان محسوب می‌شود و باید تلاش کند تا این نمایندگی به اداره تبدیل شود.

معاون اداری مالی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با بیان اینکه ۸۳ شهرستان در کشور به دنبال ارتقای جایگاه اداری خود هستند، اظهار کرد: ۴ شهرستان در مازندران نیز به دنبال تحقق این امر هستند که فریدونکنار در اولویت قرار دارد و وزارتخانه نیز این شهرستان را مدنظر دارد.

نصیری با تاکید بر اینکه فرمانداری فریدونکنار برای ارتقای جایگاه این نمایندگی باید بسیاری از زیرساخت‌ها را فراهم کند، خاطرنشان کرد: تمامی مستندات به وزارتخانه برای ارتقای این نمایندگی به اداره تحویل داده شده است و نقش مسئولان بسیار اهمیت دارد.

یادآور می‌شود در پایان این جلسه از زحمات روح‌الله ناصحی رئیس پیشین اداره صنعت، معدن و تجارت فریدونکنار تجلیل شد.

انتهای پیام/

» برچسب ها : , اسماعیل اسماعیلی , رئیس , اداره , صنعت , معدن , تجارت , فریدونکنار , اسماعیل اسماعیلی , رئیس , اداره , صنعت , معدن , تجارت , فریدونکنارمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا