اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 25264 مورخ:[1395-02-21 14:08:01]
تعیین تکلیف واحدهای راکد شهرک صنعتی بابلسر در آینده ای نزدیک+عکس
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران در بابلسر مطرح کرد

تعیین تکلیف واحدهای راکد شهرک صنعتی بابلسر در آینده ای نزدیک+عکس

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران با بیان اینکه تا پایان این هفته همه واحدهای راکد شهرک صنعتی بابلسر تعیین تکلیف می‌شوند، گفت: با توجه به کمبود منابع اعتباری باید با برنامه‌ریزی و بر اساس اولویت‌بندی عمل کنیم.

به گزارش مازند اصناف و به نقل از مشهدسر؛ سیدمصطفی موسوی در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی بابلسر با بیان اینکه این شهرک از لحاظ ژئوپلتیک جزو بهترین شهرک‎های صنعتی در مازندران است، اظهار کرد: یکی از مشکلات عمده این شهرک، نبود امکانات زیرساختی مخابراتی بود که با اجرای پروژه مخابراتی در هفته دولت شاهد بهره‌برداری از این پروژه هستیم.


وی با اشاره به مشکل تقلیل فشار گاز در این شهرک، افزود: با رفع مشکل ایستگاه تقلیل فشار گاز این شهرک در هفته آتی، اشکالی در تزریق گاز وجود ندارد.

 مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی مازندران با تأکید بر اینکه بهره‌برداری شبکه آب‌های سطحی شهرک حتی یک روز هم به تاخیر نمی‎افتد، تصریح کرد: عملیات اجرایی پروژه شبکه آب‌های سطحی 31 خرداد ماه به پایان می‌رسد و تحویل این شهرک می‌شود.

 


این مسئول با بیان اینکه شهرک صنعتی بابلسر به‌عنوان نخستین شهرک صنفی در مازندران تبدیل می‌شود، خاطرنشان کرد: با اعلام آمادگی اتحادیه‌ها در 6 ماه نخست سال‌جاری این طرح عملیاتی می‌شود.

موسوی در پایان با بیان اینکه تا پایان این هفته همه واحدهای راکد تعیین تکلیف می‌شوند، گفت: با توجه به کمبود منابع اعتباری باید با برنامه‌ریزی و بر اساس اولویت‌بندی عمل کنیم.

انتهای پیام/

 

» برچسب ها : , تعیین , تکلیف , واحدهای , راکد , شهرک صنعتی , بابلسر , موسوی , تعیین , تکلیف , واحدهای , راکد , شهرک صنعتی , بابلسر , موسویمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا