اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 25043 مورخ:[1395-02-06 11:23:01]
آغاز به‌کار مجدد شرکت گروه صنعتی «خرم» نوشهر

آغاز به‌کار مجدد شرکت گروه صنعتی «خرم» نوشهر

شرکت گروه صنعتی «خرم» نوشهر سازنده انواع صندوق نسوز و درب خزانه و نردبان کشویی آتش نشانی، با تدبیر فرماندار نوشهر مجدد آغاز به‌کار کرد.

به گزارش مازند اصناف؛ علی شادمان عصر امروز در آئین آغاز به‌کار مجدد این واحد تولیدی با اشاره به شعار سال و تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر اقدام و عمل در حوزه اقتصادی، اظهار کرد: همت مسئولان منطقه به رفع موانع تولید در شهرستان نوشهر متمرکز شده است و به همین منظور با تمهیدات و تدابیر لازم برای کارخانه صندوق‌ نسوز خرم سعی شده است تا علاوه بر افزایش راندمان تولید، کارگران نیز بتوانند مطالبات خود را دریافت کنند.

وی با بیان اینکه مدیریت جدید کارخانه از مشکلات آن آگاهی دارد، افزود: با اقتدار همراه با روحیه ایثار و تلاش کار در این کارخانه آغاز می‌شود و کارگران زحمت‌کش نیز که نقش اصلی در صحنه‌های تولید را ایفا می‌کنند به افزایش تولید و کیفیت آن کمک می‌کنند.

فرماندار نوشهر فضای کار برای ادامه تولید در این شرکت را مثبت ارزیابی کرد و ادامه داد: افزایش تولید در این کارخانه جزو تأکیدات کارگران و مدیر جدید است و مطمئناً تولیدات کارخانه صندوق‌ نسوز «خرم» قابلیت این را دارد که محصولات خود را به خارج از کشور نیز صادر کند.

وی با بیان اینکه در روزهای اخیر تعدد سفارش برای تولیدات کارخانه در مورد صندوق‌ نسوز و سایر محصولات آن از نقاط مثبت و امیدبخش است، خاطرنشان کرد: کارگران شاغل در این کارخانه باید ناامیدی را از خود دور ساخته و با قدرت به کار خود ادامه دهند و بدانند که مسئولان همه تلاش‌های خود را برای احقاق حق کارگران و معوقات بیمه انجام می‌دهند.

شادمان اضافه کرد: سودآوری و ادامه فعالیت کارخانه بستگی به میزان همت و تلاش کارگران دارد و آن چیزی که به‌عنوان آسیب‌های محیط‌های کارگری می‌شود همان گمانه‌زنی‌های نادرست است که دراین‌باره کارگران باید اندیشه‌های مثبت و امیدوارکننده را به خود راه دهند.

* تلاش ما افزایش میزان تولیدات همراه با کیفیت‌بخشی بالا است

مدیر جدید شرکت گروه صنعتی «خرم» نوشهر نیز در ادامه با اشاره به اینکه با افزایش تولید و فروش آن می‌توان نسبت به پرداخت تمامی مطالبات کارگران اقدام کرد، گفت: در گذشته به تولید روزانه حدود 20 صندوق نسوز در همین محیط تولید می‌شده است.

جلال حسینی‌نژاد اظهار کرد: وسعت این کارخانه بیش از 13 هزار متر مربع است که روزانه تا پنج صندوق نسوز در ابعاد مختلف تولید می‌کند و البته قابلیت افزایش تولید کاملاً وجود دارد.

وی با قدردانی ویژه از حمایت‌های فرماندار نوشهر در راه‌اندازی و آغازبه‌کار مجدد این کارخانه، اظهار کرد: فرماندار نوشهر با تدابیری که به‌منظور رفع موانع تولید و کمک به توسعه شهرستان اندیشیده سبب ایجاد انگیزه بسیار بالایی در مجموعه ما شده است.

مدیر جدید شرکت گروه صنعتی «خرم» نوشهر در پایان گفت: تلاش ما افزایش میزان تولیدات همراه با کیفیت‌بخشی بالا است تا بتوانیم با صادرات این محصول به خارج از کشور، بازارهای جهانی را هم به‌دست آوریم.

 

فارس

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا