اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 24922 مورخ:[1395-01-29 12:22:01]
31 فروردین پایان مهلت ارائه اظهارنامه مالیات ارزش افزوده زمستان 94
اختصاصی/ مازند اصناف گزارش می دهد

31 فروردین پایان مهلت ارائه اظهارنامه مالیات ارزش افزوده زمستان 94

مودیانی که تاکنون موفق به ارائه اظهارنامه مالیات ارزش افزوده زمستان 94 نشده اند؛ تنها تا پس فردا، سه شنبه 31 فروردین ماه فرصت دارند...

به گزارش  خبرنگار مازند اصناف؛ مویانی که تاکنون موفق به ارائه اظهارنامه مالیات ارزش افزوده زمستان 94 نشده اند؛ تنها تا پس فردا، سه شنبه 31 فروردین ماه فرصت دارند تا با مراجعه به شعب اداره مالیات در سراسر استان، نسبت به تسلیم اظهارنامه، اقدام کنند.

بر اساس این گزارش؛ مهلت ارائه اظهارنامه و پرداخت مالیات بر ارزش افزوده حداکثر ظرف مدت 15 روز پس از پایان هر فصل است؛ اما برای فصل زمستان، با توجه به اینکه تا 15 فروردین ماه به طور عام با تعطیلات مصادف می شود و فرصت اندکی برای تنظیم و ارسال اظهارنامه وجود دارد، برای حل این مشکل رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور طی بخشنامه ای، این مهلت را تا پایان فروردین ماه، تمدید کرد.

گفتنی است بر این اساس، مؤدیانی که تا 31 فروردین ماه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده زمستان را به همراه پرداخت مالیات مربوطه ارائه کنند؛ مشمول بخشودگی قانونی جرایم خواهند شد.

انتهای پیام/


» برچسب ها : , پایان فروردین , 31 فروردین , اخرین , مهلت , اظهارنامه , مالیات , ارزش افزوده , زمستان , 94 , پایان فروردین , 31 فروردین , اخرین , مهلت , اظهارنامه , مالیات , ارزش افزوده , زمستان , 94مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا