اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 24723 مورخ:[1395-01-17 15:00:01]
متولیان دولتی در مازندران اعتقادی به بخش خصوصی ندارند
رئیس اتاق اصناف مرکز مازندران:

متولیان دولتی در مازندران اعتقادی به بخش خصوصی ندارند

رئیس اتاق اصناف مرکز مازندران گفت: متولیان دولتی در استان اعتقادی به بخش خصوصی و علاقه‌ای به برون‌سپاری ندارند.

به گزارش مازند اصناف؛ عباس رمدانی پیش از ظهر امروز در جلسه اقتصاد مقاومتی در اتاق بازرگانی، صنایع معادن و کشاورزی مازندران در ارتباط با اقتصاد مقاومتی، اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب از چهار سال قبل بحث اقتصاد را به صورت جدی مطرح و در سال‌‎جاری بر این موضوع تاکید کردند.

وی تصریح کرد: دولت باید در این زمینه به صورت جدی ورود پیدا کند، مشکلات و موانع بخش تولید را برطرف کند.

رئیس اتاق اصناف مرکز مازندران با اشاره به راه‌اندازی قرارگاه بخش اقتصاد مقاومتی در استان، بیان کرد: جایگاه بخش خصوصی در ایجاد این قرارگاه باید به صورت مناسب مشخص و مدون شود.

وی بیان کرد: کارگروهی در استان با عنوان اشتغال و آی‌سی‌تی ایجاد شد ولی در این کارگروه‌ها جایگاهی برای بخش خصوصی دیده نمی‌شود.

رمدانی با اعلام اینکه در مازندران برون‌سپاری مناسبی برای ایجاد فعالیت اقتصادی انجام نمی‌شود، ادامه داد: متولیان دولتی استان چندان اعتقادی به بخش خصوصی ندارند و بیشتر خودشان تلاش دارند که با استفاده از دانش خویش همه چیز را دولتی مدیریت کنند.

وی خاطرنشان کرد: متولیان بخش دولتی ممکن است به زبان درباره استفاده از ظرفیت بخش خصوصی مواردی را مطرح کنند ولی در عمل فعالان بخش خصوصی در سیاست‎گذاری تولیدی نقشی ندارند.

رئیس اتاق اصناف مرکز مازندران گفت: در حال حاضر معیشت مشکل اساسی مردم است، فعالان بخش خصوصی نقش اثرگذاری در ایجاد اشتغال دارند ولی در سیاست‌گذاری این افراد دیده نمی‌شوند.

فارس مازندران

» برچسب ها : , متولیان , دولتی , مازندران , اعتقادی , بخش خصوصی , عباس رمدانی , متولیان , دولتی , مازندران , اعتقادی , بخش خصوصی , عباس رمدانیمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا