اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 24672 مورخ:[1395-01-15 12:23:01]
تعطیلی نیمی از صنعت مازندران
رئیس اتاق بازرگانی مازندران مطرح کرد

تعطیلی نیمی از صنعت مازندران

رئیس اتاق بازرگانی مازندران گفت: متأسفانه حدود ۵۰ تا ۶۰ درصد صنعت استان تعطیل‌شده است و باید برای رونق آن تلاش کرد.

به گزارش مازند اصناف؛ عبدالله مهاجر در جلسه قرارگاه اقتصاد مقاومتی با اشاره به طرح‌های نیمه‌کاره و ضرورت تعینی تکلیف آن گفت: ۵۰ تا ۶۰ درصد صنعت استان تعطیل‌شده است و باید این بخش توجه اساسی شود.

وی تصریح کرد: بخش صنعت مغفول مانده است و باید برای فعال کردن ظرفیت‌های تعطیل‌شده تلاش کرد.

مهاجر بر لزوم راه‌اندازی پنجره واحد تأکید کرد و گفت: امروزه بسیاری از واحدهای بخش خصوصی تعطیل‌شده است و باید دبیرخانه و پنجره‌ای برای رفع مشکلات تشکیل شود.

حسن قلعه میری مدیرکل بازرسی مازندران نیز بابیان اینکه هر نظام اقتصادی باید نسبت به مقاوم‌سازی خود اقدام کند اظهار داشت: اقتصاد باید در تلاطم و تهدیدها خود را نگه دارد.

مدیرکل بازرسی مازندران بیان داشت: صرفه‌جویی، افزایش کیفیت، درآمد و تولید و ایجاد پنجره واحد را برای تحقق اقتصاد مقاومتی مهم برشمرد و گفت: ایجاد سامانه یا صندوق فروش و شکل‌گیری شخصیت‌های حقوقی امر مهمی است که باید به آن توجه شود.

وی ایجاد پنجره واحد و واگذاری طرح ها به بخش های غیردولتی را لازمه تحرک در بخش اقتصادی بیان کرد و گفت: همچنین باید در نحوه مصرف وجوهات وقف و زکات برنامه ریزی صورت گیرد.


مهر مازندران

» برچسب ها : , مهاجر , رئیس , اتاق بازرگانی , مازندران , تعطیلی , نیمی , صنعت , مهاجر , رئیس , اتاق بازرگانی , مازندران , تعطیلی , نیمی , صنعتمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا