اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 24653 مورخ:[1395-01-13 00:49:01]
اجرای برنامه‌های شهرداری ساری براساس اقتصاد مقاومتی
شهردار ساری مطرح کرد

اجرای برنامه‌های شهرداری ساری براساس اقتصاد مقاومتی

شهردار ساری گفت: شهرداری ساری تمام برنامه‌هایش را در سال‌جاری براساس اقتصاد مقاومتی با اقدام و عمل تعریف و اجرایی می‌کند.

به گزارش مازند اصناف؛ به نقل از مرکز امور رسانه شهرداری ساری، مهدی عبوری با بیان اینکه نوروز بهانه‌ای است برای نزدیک شدن دل‌های تمام ایرانیان، اظهار کرد: انتظار داریم در سایه این همدلی بتوانیم برای ایران فردا هم طرحی نو راه‌اندازی کنیم.

وی با اشاره به نام‌گذاری سال جدید توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی، بیان کرد: همه دست به دست هم دهیم و برای محقق ساختن این شعار گام برداریم و نباید بگذاریم در هیاهوی استقبال‌های لفظی باقی بماند بلکه باید آن را جامه عمل پوشاند.

شهردار ساری با اعلام اینکه اقتصاد مقاومتی یک طرح و برنامه جامع است و نه یک پیشنهاد صرف، اضافه کرد: قدر مسلم آن است که در این طرح و برنامه چنانچه رهبر معظم انقلاب نیز فرمودند قرار بر ریاضت نیست بلکه اتکا به قابلیت‌های داخلی و ظرفیت‌های درونی است که تکیه مفرط به پول نفت و واردات بی‌رویه آنها را به محاق برده است.

این مسئول توجه به صنعت توریسم را یک مورد مشخص عنوان کرد و ادامه داد: ایران از چنان ظرفیتی در این حوزه برخوردار است که اغراق نیست اگر بگوییم در میان پنج کشور برتر صنعت توریسم می‌تواند باشد اما اکنون در چه درجه‌ای هستیم و اصلاً چه برنامه‌ای داریم یا برای گردشگری مازندران چه برنامه‌ای داریم، به همین دلیل است که شهرداری ساری به صنعت توریسم توجه کرده و با طرح و برنامه در حال تبدیل ساری به قطب گردشگری هستیم.

عبوری در پایان گفت: شهرداری ساری تمام برنامه‌هایش را در سال‌جاری براساس اقتصاد مقاومتی با اقدام و عمل تعریف و اجرایی می‌کند، خاصه آن‌که در سه سال و نیم گذشته شعار ما عمل‌گرایی و پرهیز از شعارزدگی بود.

انتهای پیام/

» برچسب ها : , مهدی عبوری , شهردار , ساری , اقتصاد مقاومتی , مهدی عبوری , شهردار , ساری , اقتصاد مقاومتیمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا