اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 24638 مورخ:[1395-01-12 12:04:01]
۶۶۰۰ کیلوگرم ماده غذایی فاسد در مازندران معدوم شد
بازرس کمیته بهداشت و درمان مازندران:

۶۶۰۰ کیلوگرم ماده غذایی فاسد در مازندران معدوم شد

بازرس ویژه کمیته بهداشت و درمان ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران با اشاره به تداوم بازرسی‌های بهداشت و درمان از مراکز صنفی و تولیدی در نوروز، گفت: از ابتدای نوروز تاکنون, ۶۶۰۰ کیلوگرم ماده غذایی فاسد در مازندران معدوم سازی شد.

به گزارش مازند اصناف؛ ابراهیم حسین خانی امروز در جمع  خبرنگاران مستقر در ستاد اجرایی خدمات سفر، اظهار داشت: تاکنون 9 هزار و 401  مورد بازرسی و نظارت بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی انجام که از این  6 هزار و 621 مورد مواد غذایی فاسد کشف و معدوم شد.

وی افزود: شش هزار و 676 مورد نسبت به بخش کلر باقیمانده آب شرب شهرها اقدام تا مردم و مسافران مشکلی از بابت آب شرب نداشته باشند.

حسین خانی گفت: شش هزار و 101 ماموریت توسط مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی مازندران انجام شد که از این ماموریت‌ها، چهار هزار و 521 مورد ماموریت غیر تصادفی و هزار و 508 مورد تصادفی بود.

بازرس ویژه کمیته بهداشت و درمان ستاد خدمات سفر مازندران بیان داشت: 171 هزار و 802 نفر بیمار در بیمارستان‌ها و اورژانس استان ویزیت شدند که با بستری کردن 12هزار و 584 نفر نسبت به مدت مشابه سال گذشته، 4.6 درصد افزایش بستری صورت گرفته است.

وی بیان کرد: در ایام نوروز امسال سه هزار و 235 جراحی در بیمارستان‌های استان انجام شد.

انتهای پیام/

تسنیم مازندران

» برچسب ها : , مواد ذایی , فاسد , مازندران , بهداشت , مواد ذایی , فاسد , مازندران , بهداشتمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا