اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 24632 مورخ:[1395-01-11 17:23:01]
تأثیر نقش مشارکتی زنان در تحقق اقتصاد مقاومتی
فرمانده سپاه کربلای مازندران مطرح کرد

تأثیر نقش مشارکتی زنان در تحقق اقتصاد مقاومتی

فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به نقش مشارکتی زنان در ایجاد اقتصاد مقاومتی، گفت: این امر اقتصاد خرد و خانگی هم نام دارد که با رهبری، مدیریت، مجاهدت و تلاش بانوان میسر بوده و به نتایج مطلوب می‌رسد.

به گزارش مازند اصناف؛  به نقل از روابط عمومی سپاه کربلای مازندران، محمدحسین بابایی در دیدار با اعضای ستاد بسیج جامعه زنان مازندران، گفت: در سالی که مقام معظم رهبری تأکید بر اقدام و عمل در اقتصاد مقاومتی دارند، شرایط و اقتضای زمانه به گونه‌ای است که باید ضمن اقدام و عمل در جهاد اقتصادی، رویکرد فرهنگی و سیاسی را هم لحاظ  کرد.

 وی افزود: نقش مشارکتی زنان در ایجاد اقتصاد مقاومتی بسیار موثر و با اهمیت است و این امر اقتصاد خرد و خانگی هم نام دارد که با رهبری، مدیریت، مجاهدت و تلاش بانوان خانه میسر بوده و به نتایج مطلوب می‌رسد.

فرمانده سپاه کربلای مازندران راه‌اندازی جنگ اقتصادی، نابود ساختن جامعه اسلامی، ایجاد خستگی و دل‌زدگی نسبت به نظام را از اهداف دشمن برشمرد و تصریح کرد: هنر اردوهای جهادی و بسیج با همراه کردن جوانان و مردم در مسیر عملی، پیشرفت اقتصادی،سیاسی و فرهنگ اسلامی و تبیین آن مشخص می‌شود و این کار ارزشمند و اثرگذار است.

بابایی نخستین اقدام بسیج جامعه زنان را در اقتصاد مقاومتی تبیین، تفهیم و توجیه این مسئله عنوان کرد و ادامه داد: اگر اقتصاد مقاومتی به‌خوبی تبیین نشود، در واقع ضد اقتصاد مقاومتی عمل می‌شود.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری خاطرنشان کرد: اگر ملت، دولت و مسئولان نظام بتوانند در مسئله اقتصاد، کار درست و به‌جا انجام دهند، در نتیجه امید می‌رود در مسائلی مانند موضوعات اجتماعی و آسیب‌ها و هم‌چنین موارد اخلاقی و فرهنگی نیز تأثیرگذار شود.

فرمانده سپاه کربلای مازندران فرصت و تهدید را دو مقوله مهم در اقتصاد و موضوعات جامعه دانست و اضافه کرد: هنر بسیج به گونه‌ای است که تهدید را به فرصت تبدیل کرده و از آن به طرز شایسته‌ای استفاده کند زیرا اگر این امر محقق نشود، دشمن از آن استفاده می‌کند.

 وی در پایان گفت: در جامعه‌ای که به محرومان کمک نشود، رحمت و برکت خدا هم از آن دور و جامعه در معرض تهدید و فساد قرار می‌گیرد و مردم آن جامعه هم در انجام خواسته متولیان بی‌توجه می‌شوند.

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا