اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 2462 مورخ:[1391-12-18 19:58:01]
اکیپهای راهداری به صورت شبانه روزی در محور سوادکوه مستقر می شوند
رئیس اداره راه وشهرسازی شهرستان سوادکوه:

اکیپهای راهداری به صورت شبانه روزی در محور سوادکوه مستقر می شوند


رئیس اداره راه وشهرسازی شهرستان سوادکوه گفت: اکیپهای راهداری به صورت شبانه روزی تا 20 فروردین در محور سوادکوه مستقر می شوند.

 

اختصاصی نجبا / علیرضا ذاکری -شیروان مظلومی در جلسه هماهنگی برنامه ریزی های مربوط به راه شهرستان سوادکوه در ایام نوروز با اشاره به نصب بنر در منطقه گدوک شهرستان سوادکوه توسط اداره راه اشاره کرد و با بیان این مطلب که ادارات و نهادهای مختلف در اماکن مشخص شده کنار محور مواصلاتی برای نصب بنر و تابلوهای خود استفاده کنند، گفت: با نصب بنر بر روی چراغ چشمک زن و تابلوهای هشداری و هدایت کننده، برخورد خواهیم کرد.

 رئیس اداره راه وشهرسازی شهرستان سوادکوه به لکه گیری انجام شده در داخل تونل شیرگاه و منطقه نهالستان اشاره کرد و افزود: برای ترمیم چاله های داخل شهری، شهرداران با بتن اقدام اصلاحی انجام دهند تا بعد از تعطیلات نوروز اقدامات اساسی درون شهرهای سوادکوه اجرایی شود.

عضو شورای اداری شهرستان سوادکوه با بیان این مطلب که خط کشی محور را در هفته پایانی اسفند ماه انجام خواهیم داد، یادآور شد: احتمال بارنگی و بارش برف و نمک پاشی برای جلوگیری از یخ زدگی موجب پاک شدن خطوط خواهد شد که به این دلیل خط کشی ها را در هفته پایانی اسفند ماه انجام خواهیم داد.

مظلومی از حضور شبانه روزی اکیپهای راهداری در گردنه گدوک تا 20 فروردین خبر داد و یادآور شد: گشت راهداری و گشت شبانه اداره راه و شهرسازی در محور سوادکوه فعال خواهد بود.

وی با تاکید بر همکاری و همراهی خبرنگاران و قلم به دستان برای اجرایی شدن فعالیت ها، خاطر نشان کرد: خبرنگاران و افراد دست به قلم می تشینند و انتقاد می کنند و فقط به زبان می گویند که انحام شود.

مظلومی با بیان این که انتقاد در سایت ها برای انجام کارها خوشایند نیست و این افراد بیایند 4 روز رئیس اجرایی شهرستان باشند و کار اجرایی فقط به زبان نیست.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا