اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 24564 مورخ:[1395-01-05 18:40:01]
انجام 193 مورد بازرسی از واحدهای صنفی چالوس/گرانفروشی در صدر تخلفات
اختصاصی/رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت چالوس خبر داد

انجام 193 مورد بازرسی از واحدهای صنفی چالوس/گرانفروشی در صدر تخلفات

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت چالوس گفت: در چهار روز ابتدایی سال جاری، 193 مورد بازدید از واحدهای صنفی، مراکز تجاری و فروشگاهی چالوس انجام شده است که منجر به تشکیل 6 فقره پرونده تخلف شده است.

محمد دوستعلی پور دقایقی قبل در گفت و گو با خبرنگار مازند اصناف گفت: در چهار روز ابتدایی سال جاری، 193 مورد بازدید از واحدهای صنفی، مراکز تجاری و فروشگاهی چالوس انجام شده است که منجر به تشکیل 6 فقره پرونده تخلف شده است.

وی افزود: عمده ترین تخلفات صورت گرفته در این بازرسی ها به ترتیب فراوانی شامل: گرانفروشی، عدم درج قیمت و عدم صدور فاکتور بوده است.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت چالوس با بیان اینکه بیشترین تخلفات انجام گرفته مربوط به واحدهای صنفی مرغ فروشی، پوشاک و پروتئین می باشد؛ خاطرنشان کرد: نوسانات قیمت مرغ در چالوس بیشتر از اقلام دیگر است که برخوردهای لازم با متخلفان در حال انجام است.

دوستعلی پور در پایان با بیان اینکه طی این مدت 3 مورد شکایات مردمی نیز گزارش شده است که مورد رسیدگی قرار گرفت؛ تاکید کرد: طی این مدت گشت های مشترکی با دستگاه های نظارتی نظیر گردشگری، ستاد خدمات سفر، تعزیرات، اتحادیه خبازان و اتاق اصناف انجام شد که این گشت ها تا پایان ایام تعطیلات نوروزی نیز ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

» برچسب ها : , محمد دوستعلی پور , صنعت , چالوس , بازرسی , گشت مشترک , گرانفروشی , تخلف , پرونده , محمد دوستعلی پور , صنعت , چالوس , بازرسی , گشت مشترک , گرانفروشی , تخلف , پروندهمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا