اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 24558 مورخ:[1395-01-05 13:39:01]
آغاز مراحل اجرایی ساخت مجلل ترین هتل 5 ستاره کشور در نوشهر

آغاز مراحل اجرایی ساخت مجلل ترین هتل 5 ستاره کشور در نوشهر

مراحل اجرائی احداث مجلل ترین هتل 5 ستاره کشور در شهرستان نوشهر آغاز شد .

به گزارش مازند اصناف؛ وجود هتل های 5 ستاره و 4 ستاره مجلل در هر منطقه می تواند منجر به جذب گردشگران خارجی شود .

متاسفانه استان مازندران علی رغم دارا بودن جاذبه های گردشگری بی نظیر در ایران و حتی جهان ، تنها از یک هتل 5 ستاره در شهرستان چالوس برخوردار است که کمبود وجود هتل های مجلل ، باعث شده گردشگران خارجی کمتری نسبت به انتظارات ، به این استان سفر کرده و در خوشبینانه ترین حالت ، برای مدت زمان کوتاهی ، مازندران را به عنوان مقصد سفر خود انتخاب کنند.

با این تفاسیر ، خبر خوش ساخت یک هتل مجلل در مازندران به گوش رسیده و مراحل اجرائی ساخت هتل 5 ستاره آراز که یکی از مجلل ترین هتل های کشور خواهد بود ، در شهرستان نوشهر آغاز شده است.

هتل آراز با اعتبار حدود 400 میلیارد تومان و در 25 طبقه ساخته خواهد شد که می تواند نوشهر را در آینده ای نزدیک به پایتخت گردشگری بین المللی در کشور تبدیل کند.

پروژه ای که اعتبار مورد نظر آن از اعتبار یک سال استان مازندران بیشتر است و می تواند باعث حضور گردشگران خارجی در مازندران و در نهایت توسعه گردشگری بین المللی در استان شود.

قابل ذکر است ، نقش علی شادمان فرماندار شهرستان نوشهر و دلاور بزرگ نیا مدیرکل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری مازندران در آغاز مراحل اجرائی این پروژه غیر قابل کتمان است و مطمئناً اگر پیگیری های آنها نبود شاید این مهم در استان مازندران رخ نمی داد .

 

http://arazhotelscorp.com/images/view/1b.jpg

 

مرجع: مازنی خبر

» برچسب ها : , آغاز , مراحل , اجرایی , ساخت , مجلل ترین , هتل , آراز , 5 ستاره , کشور , نوشهر , آغاز , مراحل , اجرایی , ساخت , مجلل ترین , هتل , آراز , 5 ستاره , کشور , نوشهرمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا