اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 24522 مورخ:[1395-01-01 09:41:01]
 پیام تبریک رئیس اتاق اصناف بابل به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز 1395

پیام تبریک رئیس اتاق اصناف بابل به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز 1395

رئیس اتاق اصناف بابل در پیامی، سال نو را به جامعه بزرگ اصناف و بازاریان کشور تبریک گفت.

به گزارش خبرنگار مازند اصناف؛ حسین لعلی، رئیس اتاق اصناف بابل در پیامی، سال نو را به جامعه بزرگ اصناف و بازاریان کشور تبریک گفت.

 در قسمتی از این پیام  آمده است:

 اوست که به خورشید درخشندگی، و به ماه تابندگی بخشید، و برای آن قرارگاه هایی معیّن کرد تا شمارِ سال و حساب را بدانیم و سپاس و ستایشگر   خداوند توانا و بی همتا باشیم.

اوست که نجوم و اجرام کیهانی را در جایی نهاد که باید و شایدها، روز و شب را درپی هم، فلق را از پس شفق و هلال را بعد از محاق پدید آورد و در گستره هستی آیات حکمت و آثار رحمت خود را گستراند تا ما با عبادت  ایزد منان، قدردان نعمت هستی باشیم .

 نوروز، روز بیدار شدن طبیعت دلها، روز شکوفا شدن گل ها و روح ها، روز متجلی شدن عشق در راه معبود و نزدیک شدن قلوب به هم است؛ در نوروز غم ها - غصه ها و کینه ها زدوده می شود و لطافت – عطوفت – مهربانی – شادی و گذشت جایگزین می گردد.

اینجانب فرا رسیدن نوروز باستانی ایران زمین را به مردم شهید پرور مازندران و شما بازاریان شریف تبریک عرض نموده  و از خداوند منان استمداد می طلبم سال 95 را سال نیکویی – سال دلدادگی به معبود -  سال شکوفا شدن اقتصاد کشور  و توسعه بازار و سال شادمانی و شادباشی مردم عزیز کشورمان قرار دهند؛ امیدوارم نوروز 1395  سر آغاز سالی نوید بخش و  پر برکت برای همه باشد.

 

انتهای پیام/

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا