اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 24515 مورخ:[1394-12-29 18:44:01]
اجازه تعطیلی هیچ‌کدام از صنوف در عید داده نشد/ با متخلفان صنفی برخورد قانونی می‌شود/ مردم تخلفات را اطلاع‌رسانی کنند

اجازه تعطیلی هیچ‌کدام از صنوف در عید داده نشد/ با متخلفان صنفی برخورد قانونی می‌شود/ مردم تخلفات را اطلاع‌رسانی کنند

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بابلسر گفت: با توجه به گردشگرپذیر بودن شهرستان بابلسر، اجازه تعطیلی کلی هیچ‌کدام از صنوف داده نشد.

به گزارش مازند اصناف؛  علی اصغری طی گفت‌وگویی با اشاره به اجرای طرح نظارتی نوروز 95، اظهار کرد: با اجرای این طرح، نظارت بر همه واحدهای صنفی و غیرصنفی به نحو مطلوب انجام شده و با متخلفان نیز برخورد قانونی می‌شود.

وی با اشاره به نظارت بر جایگاه‌های عرضه سوخت، واحدهای پذیرایی، متل‌ها، نمایندگی‌های خدمات پس از فروش، یدک‌کش‌های سایپا و ایران خودرو، نظارت بر واحدهای خبازی و ارائه نان باکیفیت تأکید کرد و افزود: جلوگیری و برخورد با کالاهای قاچاق به‌ویژه آجیل و خشک‌بار چینی، خشکبار رنگ‌شده و میوه‌های قاچاق در برنامه اصلی این سازمان قرار دارد.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بابلسر تصریح کرد: گشت و بازرسی شبانه‌روزی نیز در طول این ایام به‌منظور حفظ و صیانت از حقوق شهروندی با گران‌فروشی، کم‌فروشی، عدم درج قیمت و رعایت نکردن مسائل بهداشتی برخورد می‌کند.

اصغری به فعالیت 40 بازرس افتخاری در ایام نوروز در شهرستان بابلسر خبر داد و خاطرنشان کرد: شهروندان بابلسری می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف صنفی اعم از عدم درج قیمت و نرخ‌نامه، عدم صدور فاکتور، کم‌فروشی و گران‌فروشی شکایت خود را با سامانه شبانه‌روزی 124 ستاد خبری بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت در میان گذارند.

وی در پایان با بیان اینکه کیفیت مناسب و فروش میوه براساس نرخ مصوب از مسائل مهم و قابل تأکید ما بر تأمین و عرضه محصولات است، گفت: با توجه به گردشگرپذیر بودن شهرستان بابلسر، اجازه تعطیلی کلی هیچ‌کدام از صنوف داده نشد.

 

مشهدسر

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا