اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 24487 مورخ:[1394-12-27 01:53:01]
افزایش 15 درصدی نرخ کرایه های بین شهری در مازندران
اختصاصی/ مازند اصناف گزارش می دهد

افزایش 15 درصدی نرخ کرایه های بین شهری در مازندران

در گزارش میدانی از ترمینال های سواری بین شهری در مازندران، نرخ کرایه های بین شهری در استان، 15 درصد افزایش یافته است.

به گزارش خبرنگار مازند اصناف؛ در گزارش میدانی از ترمینال های سواری بین شهری در مازندران، نرخ کرایه های بین شهری در استان، 15 درصد افزایش یافته است.

بر اساس این گزارش، این افزایش قیمت که از چند روز قبل و طبق روال سالیان گذشته در برخی از ترمینال های استان آغاز شده بود، از صبح دیروز چهارشنبه 26 اسفند در اکثر ترمینال های استان عملیاتی شد.

این گزارش حاکی است در این گزارش میدانی، عدم استقبال و قبول مسافران در قبال این افزایش قیمت، با اعتراض آنان با دفاتر مسافربری و رانندگان همراه بوده است که این امر منجر به استفاده آنان از مسافربرهای شخصی و یا پذیرش قبول دفاتر به اخذ کرایه قبلی شده است.

گفتنی است هر چند رانندگان سواری های بین شهری از اوایل سال جاری و با حذف سهمیه سوخت بنزین این خودروها، در انتظار افزایش قیمت ها به سر می بردند؛ اما بنظر می رسد با توجه به افزایش حجم رفت و آمدهای بین شهری در این ایام، این افزایش قیمت منجر به کاهش رجوع مسافران به دفاتر سواری های بین شهری و کاهش رضایت مندی عمومی در جامعه شود.

در پایان باید اشاره کنیم که با توجه به همت گسترده مسئولان در کاهش و تعدیل قیمت ها در این ایام از سال، به جهت افزایش قدرت خرید مردم،  می توانست افزایش قیمت کرایه های بین شهری نیز به زمان دیگری موکول شود.

 

انتهای پیام/

» برچسب ها : , افزایش , 15 درصدی , نرخ , کرایه های , بین شهری , مازندران , افزایش , 15 درصدی , نرخ , کرایه های , بین شهری , مازندرانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا