اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 24486 مورخ:[1394-12-27 01:27:01]
کاهش قیمت میوه های تنظیم بازار در مازندران+قیمت
اختصاصی/مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی مازندران خبر داد

کاهش قیمت میوه های تنظیم بازار در مازندران+قیمت

مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی مازندران از کاهش قیمت میوه های تنظیم بازار در استان خبر داد.

حسین نگهدار دقایقی قبل در گفت و گو با خبرنگار مازند اصناف گفت:  قیمت میوه های تنظیم بازار در مازندران کاهش یافت.

وی ضمن اشاره به جلسه دیروز کمیسیون تنظیم بازار استان در محل استانداری افزود: در این جلسه با توجه به آغاز توزیع میوه های تنظیم بازار و جهت افزایش قدرت خرید مردم، بحث کاهش قیمت میوه های تنظیم بازار در جلسه مطرح و مورد تایید اعضا قرار گرفت.

مدیر تنظیم بازار جهادکشاورزی مازندران خاطرنشان کرد: بر اساس این تصمیم، قیمت میوه های تنظیم بازار اعم از پرتقال، سیب زرد و سیب قرمز با نرخ مشترک یک هزار و 800 تومان در تمامی 75 جایگاه های توزیع میوه های تنظیم بازار استان عرضه خواهد شد.

گفتنی است  پیش از این، قیمت پرتقال  2 هزار و 350 تومان، سیب زرد 2 هزار و 200 تومان و سیب قرمز 2 هزارو 100 تومان تعیین شده بود که این قیمت ها با عدم استقبال مورد انتظار مردم به یک هزار و 800 تومان تغییر یافت.

به گزارش خبرنگار ما، در سال جاری 800 تن میوه شب عید، جهت تنظیم بازار و تامین میوه شب عید در مازندران اختصاص یافت که سهم پرتقال 500 تن و سهم سیب 300 تن تعیین شد.

شایان ذکر است 80 تن گوشت گوساله منجمد وارداتی با قیمت 20 هزار و 500 تومان در سردخانه ها ذخیره سازی و جهت عرضه در استان در اختیار مراکز توزیع قرار داده شده است.

به گزارش مازنداصناف، بنظر می رسد قیمت یک هزار تا یک هزار و 500 تومانی پرتقال در میوه و تره بار فروشی های سطح استان و اختلاف قیمتی میوه های تنظیم بازار با مراکز توزیع میوه های تنظیم بازار از دلایل اصلی عدم استقبال مورد انتظار مردمی و کاهش قیمت ها باشد.

 

انتهای پیام/


» برچسب ها : , کاهش , قیمت , میوه های , تنظیم بازار , مازندران , قیمت , کاهش , قیمت , میوه های , تنظیم بازار , مازندران , قیمتمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا