اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 24473 مورخ:[1394-12-26 11:19:01]
رشد 20 درصدی تخلیه و بارگیری کالا در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر
مدیرکل بنادر مازندران خبر داد

رشد 20 درصدی تخلیه و بارگیری کالا در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر

مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران از رشد 20 درصدی تخلیه و بارگیری کالا در منطقه ویژه اقتصادی بندر نوشهر از ابتدای سال جاری تاکنون در مقایسه با مدت مشابه قبلی خبر داد.

به گزارش مازند اصناف به نقل از روابط عمومی اداره‌کل بنادر و دریانوردی مازندران، منوچهر تاتینا در نشست صمیمی با کارکنان این اداره‌کل که در سالن اجتماعات بندر نوشهر برگزار شد، با تشریح عملکرد بخش‌های مختلف این اداره‎کل، گفت: با تلاش همکاران در بخش‌های مختلف عملکرد بندر نوشهر از رشد 20 درصدی برخوردار شده است.

وی با اینکه بندر نوشهر تنها بندر در بین بنادر سراسر کشور است که در سال جاری عملکرد مثبت داشته، اظهار کرد: این امر مورد تحسین مسئولان ارشد سازمان در جلسه شورای مدیران سازمان بنادر و دریانوردی واقع شده است.

مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران همچنین با اشاره به عملکرد مثبت اداره‌کل در بخش مالی، خاطرنشان کرد: با تلاش همکاران و صرفه‌جویی‌های صورت‌گرفته در هزینه‌های جاری، تراز مالی اداره‌کل برای نخستین‌بار در سال‌های اخیر مثبت شده است.

وی با اشاره به سرمایه گذاری‌های صورت‌گرفته در بخش ساخت و ساز، خاطرنشان کرد: با مشارکت بخش خصوصی بالغ بر 70 میلیارد تومان در بخش ساخت انبارهای سرپوشیده و سایر تأسیسات زیربنایی در بندر نوشهر سرمایه‌گذاری شده است.

تاتینا با تأکید بر ضرورت تبدیل نام شهرستان نوشهر به «بندر نوشهر» گفت: حذف دیوار بتونی بندر نوشهر و امکان بهره‌مندی شهروندان و گردشگران از فضای دیداری بندر با استقبال گسترده مردم و مسئولان مواجه شده است./

» برچسب ها : , رشد , بارگیری , بندر , نوشهر , رشد , بارگیری , بندر , نوشهرمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا