اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 24311 مورخ:[1394-12-17 13:07:01]
 تعدیل اتوکار های حرفه ای در آستانه عید/ بازار خشکشویی ها کساد است

تعدیل اتوکار های حرفه ای در آستانه عید/ بازار خشکشویی ها کساد است

رئیس اتحادیه خشکشویی و لباسشویی گفت: تا کنون سابقه نداشته است که اتو کار و پرسکار حرفه ای در این صنف اسفندماه بیکار باشد.

به گزارش مازند اصناف؛ ابوالفضل رجب زاده رئیس اتحادیه خشکشوئی و لباسشوئی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران در مورد نرخ جدید خدمات خشکشویی و لباسشویی گفت: هیچ برنامه ای برای تغییر در نرخ خدمات واحدهای صنفی خشکشویی و لباسشویی نداریم و نرخ های قبلی کماکان به قوت خود باقی است.


وی افزود: تمامی واحدهای صنفی دارای پروانه کسب موظف هستند که نرخ های چاپ شده رنگی را با هولوگرام و مهر اتحادیه و نام واحد صنفی خود در دید مشتری قرار دهند و در صورتی که نرخ های چاپ شده در رویت مشتری نباشد، واحد صنفی تخلف کرده است.


رئیس اتحادیه خشکشویی و لباسشویی ضمن اشاره به قیمت گذاری ۷ قلم کالا از سوی اتحادیه، گفت: فقط ۷ قلم کالای کت و شلوار، کت، شلوار، دامن، مانتو، بلوز و پیراهن مردانه توسط اتحادیه قیمت گذاری شده است و بقیه کالاها در حضور مشتری قیمت گذاری می شود.


وی ضمن اشاره به فعالیت ۹۰۰ واحد صنفی خشکشویی و لباسشویی در تهران ضمن اعلام اینکه بازار ما به وضعیت افتضاحی رسیده است، اظهار داشت: متاسفانه بازار خشکشویی و لباسشویی ها نیز در سال جاری تعریفی نداشته است و همچون بازارها در رکود به سر برده است.


وی از تعدیل نیروی شدید در اتحادیه خشکشویی و لباسشویی خبر داد و افزود: هیچ سالی امکان نداشت که اتوکار و پرس کار حرفه ای در اسفندماه بیکار باشد اما متاسفانه در سال جاری با تشدید رکود اقتصادی، شاهد افزایش بیکاری پرس کار و اتوکار های حرفه ای بودیم.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا