اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 24214 مورخ:[1394-12-11 23:24:01]
با هر گونه واگذاری کارت بازرگانی به افراد غیر برخورد خواهد شد

با هر گونه واگذاری کارت بازرگانی به افراد غیر برخورد خواهد شد

جلسه پایش کارتهای بازرگانی استان با حضور دستگاههای مرتبط در امر صدور و تمدید کارت بازرگانی بمنظور جلوگیری از هرگونه تخلفات و سو استفاده های احتمالی از سوی افراد غیر مجاز برگزار شد.

به گزارش مازند اصناف؛ جلسه پایش کارتهای بازرگانی استان  با حضور دستگاههای مرتبط در امر صدور و تمدید کارت بازرگانی بمنظور جلوگیری از هرگونه تخلفات و سو استفاده های احتمالی از سوی افراد غیر مجاز برگزار شد.

ابراهیم یعقوبی هدف از این جلسه را تبادل نظر و انتقال تجربیات در جهت ساماندهی امور مربوط به تجارت بیان داشت .

وی نقش گمرکات استان را در شناسایی افراد متخلف موثر دانسته و از اداره کل گمرکات و امور مالیاتی و دیگر دستگاههای نظارتی استان خواستار همکاری و تعامل بیشتر شد .

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت مازندران در ادامه درخصوص سو استفاده احتمالی و بهره مندی ناصواب از کارتهای بازرگانی به جهت واگذاری به  غیر اظهار داشت: بدلیل استفاده صحیح و درست از کارتهای موصوف و بمنظور اتخاذ تمهیدات پیشگیرانه و اصلاحی بالحاظ نمودن مفاد تبصره 4 از بند 10آئین نامه اجرایی قانون مقررات صادرات و واردات مبنی بر ممنوعیت واگذاری کارتهای بازرگانی به سایرین ، دارندگان کارت مذکور شناسایی و نسبت به ابطال کارت اقدام خواهد شد.

 

روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا