اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 24172 مورخ:[1394-12-10 01:07:01]
عدم استقبال گرم اصناف از طرح نصب صندوق مکانیزه فروش
اختصاصی/عضو هیات رئیسه اتاق اصناف ایران مطرح کرد

عدم استقبال گرم اصناف از طرح نصب صندوق مکانیزه فروش

عضو هیات مدیره اتاق اصناف ایران ازعدم استقبال گرم اصناف در اجرای طرح نصب صندوق مکانیزه فروش در کشور خبر داد.

محمدعلی صدیقی دقایقی قبل در گفت و گو با خبرنگار مازند اصناف گفت: بر اساس قانون، قانونگذار 29 اتحادیه صنفی را مشمول طرح نصب صندوق مکانیزه فروش برشمرده است.

وی در خصوص میزان استقبال اصناف در نصب صندوق مکانیزه فروش در واحدهای صنفی کشور به خبرنگار ما پاسخ داد: با در نظر گرفتن میزان اتحادیه های مشمول طرح و تعداد واحدهای کمی صنفی تحت پوشش این اتحادیه ها، آمارها حاکی از عدم استقبال در حدانتظار اصناف از این طرح است.

عضو هیات مدیره اتاق اصناف ایران خاطرنشان کرد: کن لم یکن شدن قرارداد اتاق اصناف یا شرکت باران نیز بخش قابل توجهی از عدم استقبال را توجیه می کند.

گفتنی است طرح نصب صندوق مکانیزه فروش از نوزدهم بهمن سال جاری به صورت رسمی در سراسر کشور آغاز و 29 اتحادیه صنفی ملزم به نصب صندوق مکانیزه فروش در محل کسبی خود شدند.

شایان ذکر است رئیس اتاق اصناف ایران در گفت و گو با رسانه ها، اجرای طرح تجهیز رایگان اصناف به صندوق مکانیزه فروش در قالب «طرح باران»، منافع اصناف و دولت را توامان در پی خواهد داشت و دریافت مالیات را عادلانه، شفاف و نظام مند خواهد کرد.


به گفته فاضلی، اجرای این طرح موجب خواهد شد شبکه تولید و توزیع کشور از تامین کنندگان و تولیدکنندگان تا آخرین حلقه زنجیره توزیع به صورت مستقیم با یکدیگر ارتباط داشته باشند، واسطه های غیرضرور حذف شود و کالا ارزانتر به دست مصرف کننده برسد.

 

انتهای پیام/

 


» برچسب ها : , جزئیات , طرح , باران , اتاق , اصناف , ایران , عدم استقبال , اصناف , جزئیات , طرح , باران , اتاق , اصناف , ایران , عدم استقبال , اصنافمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا