اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 2413 مورخ:[1391-12-15 20:06:01]
 مورینیو: اگر ببازیم، در هواپیما خودم را به خواب می‌زنم!

مورینیو: اگر ببازیم، در هواپیما خودم را به خواب می‌زنم!


 سرمربی رئال مادرید پیش از بازی با منچستریونایتد اعلام کرد اگر برابر این تیم بازنده شود، در راه بازگشت خود را در هواپیما به خواب می‌زند!

به گزارش نجبا از خبرگزاری فارس و به نقل از مارکا، دیدار تیم‌های منچستریونایتد و رئال مادرید در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا امشب و از ساعت 23:15 در ورزشگاه اولدترافورد منچستر آغاز خواهد شد.

دیدار رفت در سانتیاگو برنابئو با تساوی یک بر یک به پایان رسیده که این نتیجه شانس بیشتر را به منچستریونایتد برای صعود به مرحله بعد می‌دهد.

ژوزه مورینیو در کنفرانس خبری این دیدار حضور یافت و در مورد بازگشت کریستیانو رونالدو به اولدترافورد، جایی که 6 سال در آن به میدان می‌رفته صحبت کرد. «تصور می‌کنم او خوب است و احساس خوبی دارد. امیدوار بودم هواداران یونایتد به جای اینکه از رونالدو پذیرایی گرمی کنند، به او حرف‌های ناخوشایندی می‌زدند!»

مورینیو در مورد بازی نیز گفت: فکر می‌کنم در جریان بازی و زمانی که ما توپ را در اختیار داریم، یونایتدها خیلی دفاعی بازی کنند. ما نیز همین طور خواهیم بود. زمانی که آنها توپ را در اختیار خود دارند، باید عالی دفاع کنیم. در هر حال بر این باور هستم که ما در این دیدار از آنها عقب هستیم.

وقتی در مورد دیدارهای اخیر رئال برابر بارسلونا از مورینیو سوال شد وی در پاسخ گفت: پیروزی‌های بسیار مهمی برای ما بودند ولی در جام دیگری رقم خوردند. ما اکنون در لیگ قهرمانان هستیم. رئال و منچستر در حالی روبه‌روی هم قرار می‌گیرند که در دیدارهای اخیرشان نتیجه‌های خوبی گرفته‌اند. آنها به نوعی با 12 امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم جدول، قهرمانی لیگ را از آن خود کرده‌اند. از طرفی ما هم در فرم بسیار خوبی هستیم. در 12 دیدار اخیر تنها یک شکست را پذیرفته‌ایم. به عقیده من همه دنیا منتظر 90 دقیقه دیدار ما با یونایتدها هستند.

سرمربی پیشین چلسی در ادامه عنوان کرد: نخستین باری که وارد اولدترافورد شدم 9 سال پیش بود ولی اکنون بیش از 100 بازی در اروپا انجام داده‌ام. اگر در این دیدار ببازم، بدون شک گریه نخواهم کرد و اگر پیروز شوم نیز 100 متر نخواهم دوید! اگر ببریم، در هواپیما جشن می‌گیریم و اگر ببازیم، در هواپیما خودم را به خواب می‌زنم!

مورینیو در پایان گفت: بارها برابر الکس فرگوسن قرار گرفته‌ام. پیروز شدم، باختم و به تساوی دست یافتم. آخرین بار با اینترمیلان در لیگ قهرمانان اروپا برابر او قرار گرفتم و باختم ولی زیاد به آمار اهمیت نمی‌دهم.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا