اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 2393 مورخ:[1391-12-14 11:52:01]
افتتاح پایگاه بسیج اتحادیه ارتباطات و مخابرات ساری

افتتاح پایگاه بسیج اتحادیه ارتباطات و مخابرات ساری

به گزارش نجبا :بیست و نهمین پایگاه بسیج حوزه ی اصناف مرکز استان  افتتاح شد.


اختصاصی نجبا/حسن قربان زاده- پیش از ظهر امروز ، بیست و نهمین پایگاه بسیج حوزه ی کانون بسیج اصناف شهرستان ساری امروز در خانه اصناف مرکز استان افتتاح شد. در این مراسم که با حضور شریعتی فرمانده سپاه ساری ،هادی نژاد رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان،صالحی نیا رئیس خانه اصناف ساری ، سرهنگ باقری فرمانده کانون بسیج اصناف مرکز استان و فرماندهان پایگاه های اصناف همراه بود، استقبال پرشور و کم نظیری را به تصویر کشید.

در آغاز این مراسم و پس از قرایت کلام الله مجید، سرهنگ شریعتی فرمانده سپاه ساری با عرض تبریک و قدردانی از زحمت کشان حوزه ی اصناف به ایراد سخنرانی در خصوص بسیج و اهمیت آن و نقش طرح صالحین پرداخت. سی

در ادامه این مراسم زضا پلنگ افکن فرمانده پایگاه بسیج اتحادیه ارتباطات و مخابرات با عرض خیر مقدم و تشکر از حضور مهمانان به تشریح عملکرد اجمالی از فعالیت های اتحادیه و بالاخص پایگاه این اتحادیه پرداخت.

وی درادامه نقطه عطف این پایگاه را حضور قشر جوان در این اتحادیه با توجه به رسته فعالیتی آنان دانست و اعلام کرد که در طول این مدت کوتاه با مشارکت اعضا موفق به تشکیل حلقات صالحین، تقدیر از پیشکسوتان بسیجی،دیدار از جانبازان و ... گردیده اند.

شایان ذکر است در خاتمه ی این مراسم حکم سرپرستی فرمانده پایگاه  ارتباطات و مخابرات  توسط غلامرضا شریعتی فرماندهی محترم سپاه مرکز استان به ایشان اهدا گردید.

گفتنی است با افتتاح این پایگاه ، دوازدهمین پایگاه تازه تاسیس سال جاری حوزهی بسیج اصناف ساری راه اندازی شد.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا