اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 23887 مورخ:[1394-11-27 01:41:01]
گزارش تصویری از برگزاری دومین جشنواره مبلمان و لوستر در بهشهر
اختصاصی/ مازند اصناف گزارش می دهد

گزارش تصویری از برگزاری دومین جشنواره مبلمان و لوستر در بهشهر

عصر امروز، دومین جشنواره مبلمان و لوستر در بهشهر آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرنگار مازند اصناف؛ عصر امروز، دومین جشنواره مبلمان و لوستر در بهشهر آغاز به کار کرد.

بر اساس این گزارش، این جشنواره که از امروز 26 بهمن سال جاری آغاز شد؛ تا 30 بهمن ادامه خواهد داشت.

این گزارش حاکی است علاقمندان به بازدید از این نمایشگاه می توانند در مهلت یاد شده از ساعت 15 الی 21 به محل برگزاری نمایشگاه واقع در محل انبار دانه های روغنی بهشهر، جنب ایستگاه سواری ایمن گشت مراجعه کنند.

به گزارش خبرنگار ما، در حالیکه این نمایشگاه قرار بود طبق اعلام قبلی، در ساعت 15 افتتاح و بازگشایی گردد؛ اما در این گزارش میدانی، آنچه قابل تامل و توجه بود، یک ساعت پس از ساعت اعلام شده، نمایشگاه آماده میزبانی از مخاطبان نبود.

گفتنی است عدم حضور بموقع غرفه داران و همچنین عدم آماده شدن فضا، مقدمات و زیرساخت های جانبی نمایشگاه نظیر برق کشی و ... موجب شد تا این نمایشگاه با چند ساعت تاخیر و بصورت نیمه آماده افتتاح و بازگشایی شود.

یکی از غرفه داران در گفت و گو با خبرنگار ما گفت: در حالیکه در ازای 5 روز برگزاری این نمایشگاه، مبلغ بیش از 5 میلیون تومان پرداخت کردم اما متاسفانه عدم آماده سازی فضای نمایشگاه و همچنین عدم تمدید مدت و زمان نمایشگاه، ما در همین بدو کار، متضرر شده ایم.

 

 

انتهای پیام/

 

 

» برچسب ها : , دومین , جشنواره , مبلمان , لوستر , بهشهر , افتتاح , زمان , مکان , تصاویر , عکس , دومین , جشنواره , مبلمان , لوستر , بهشهر , افتتاح , زمان , مکان , تصاویر , عکسمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا