اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 23841 مورخ:[1394-11-24 19:24:01]
خبر ارزان نشدن خودرو هم بازار را تکان نداد

خبر ارزان نشدن خودرو هم بازار را تکان نداد

نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران اتومبیل با بیان اینکه هنوز صحبت‌های اخیر مدیران عامل شرکت های خودروساز در عدم ارزانی خودرو تغییری در بازار خرید و فروش خودرو ایجاد نکرده است، گفت: نمایشگاه داران به ندرت امکان فروش خودروهای خود را دارند.  

به گزارش مازند اصناف؛ غلامحسین قاسمیان با اشاره به اینکه با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال رکود بازار خودرو از بین نرفته است، اظهارداشت: در حال حاضر اکثر نمایشگاه داران  به ندرت امکان فروش خودروهای خود را دارند این در حالی است که شرکت‌های خودروساز هم به فروش  ویژه محصولات خود اقدام کرده اند.

 وی با بیان اینکه هنوز صحبت‌های اخیر مدیران عامل شرکت های خودروساز در عدم ارزانی خودرو تغییری در بازار خرید و فروش خودرو ایجاد نکرده است، افزود: باید یک هفته دیگر منتظر بمانیم تا تأثیر صحبت های مسئولین را در بازار خودرو مشاهده کنیم.

نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو اضافه کرد:  امیدواریم به آغاز تعطیلات نوروزی بازار خودرو از این رکود خارج شود.

 به گزارش تسنیم، درکنار صحبت‌های این فعال بازار خودرو برخی از فروشندگان خودرو هم با اعلام  اینکه قیمت خودروهای داخلی با کاهش نسبی در بازار روبه رو شده است می‌گویند در این شرایط که رکود بدی در بازار خودرو وجود دارد برخی از شرکت‌های خودروساز به بهانه نصب آپشن در محصولات خود اقدام به افزایش نسبی قیمت ها کرده و با تحویل های ۲۰ روزه سعی در فروش محصولات خود دارند.

 


منبع: تسنیم

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا