اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 2378 مورخ:[1391-12-13 06:49:01]
رئیس جمهور در وزارت صنعت/توزیع کالا و کاهش قیمت خودرو در اولویت جلسه ویژه ستاد تنظیم بازار

رئیس جمهور در وزارت صنعت/توزیع کالا و کاهش قیمت خودرو در اولویت جلسه ویژه ستاد تنظیم بازار


 جلسه فوق العاده ستاد تنظیم بازار و کارگروه حمایت از تولید، از صبح امروز با حضور رئیس جمهور در وزارت صنعت در حال برگزاری است
.

به گزارش نجبا و به نقل از  خبرگزاری فارس، کارگروه تنظیم بازار با حضور محمود احمدی نژاد در وزارت صنعت در حال برگزاری است. بنابر این گزارش به نظر می‌‌رسد محمود احمدی نژاد در این جلسه موضوعاتی چون تأمین کالاهای اساسی برای سال آینده را در دستور کار وزارت صنعت قرار دهد، در همین خصوص یک مقام مسئول در وزارت صنعت لحظاتی پیش به فارس گفت: دستور جلسه امروز کارگروه تنظیم بازار که با حضور رئیس جمهور برگزاری می‌شود، در خصوص تخصیص 5 میلیارد دلار برای واردات کالاهای اساسی و نحوه استفاده از آن و همچنین دستور ذخیره سازی کالا برای اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها در سال آتی امروز در کارگروه تنظیم بازار مورد بررسی قرار می‌گیرد.

این مقام مسئول گفت: هفته گذشته محمود بهمنی واردات کالاهای اساسی از کشورهایی که ایران به آنها نفت صادر می‌کند را مطرح کرده بود که در جلسه امروز کارگروه تنظیم بازار درخصوص چگونگی اجرای این طرح صحبت خواهد شد.

وی افزود: اگر وضعیت قیمت خودرو امروز در وزارت صنعت مشخص نشود، سیاست‌گذاری و تعیین قیمت در خصوص این صنعت از وزارت صنعت معدن و تجارت جدا و زیر نظر مسنقیم ریاست جمهوری خواهد بود.

 به نظر می‌رسد تعیین نحوه قیمت‌گذاری خودرو از جمله موضوعاتی است که باید در جلسه امروز مطرح شود، چرا که نوسان قیمت خودرو در ماه‌های گذتشه و همچنین اختلاف نظر در قیمت گذاری خودرو بین شورای رقابت و سازمان حمایت مردم را دچار سردرگمی کرده و بسیاری به مشکل برخورده‌اند؛ بنابر این گزارش گفته می‌شود امروز جلسه کارگروه حمایت از تولید نیز با حضور رئیس جمهور در وزارت صنعت برگزار می‌شود.

بنابر این گزاش روز گذشته که خبرگزاری فارس، خبر حضور رئیس جمهور در وزارت صنعت را منتشر کرد بسیاری از کاربران با نظراتی که درج کردند از رئیس جمهور خواستار شده بودند تا در خصوص مهار تورم، افزایش قیمت کاهش قیمت کالاهای اساسی و همچنین کنترل و تنظیم قیمت خودرو اقدامات موثری انجام دهند.

» برچسب ها :



مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا