اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 2373 مورخ:[1391-12-12 20:19:01]
 روش زندگی باید قرآنی شود
فرمانده سپاه عباس‌آباد:

روش زندگی باید قرآنی شود فرمانده سپاه شهرستان عباس‌آباد گفت: بعضی‌ها الگوی غربی را سبک و روش زندگی خود قرار می‌دهند که این شیوه قرآنی نیست.

به گزارش نجبا و به نقل از  خبرگزاری فارس از عباس‌آباد، سیاوش طالشی بعدازظهر امروز در همایش تجلیل از فرماندهان شورای حوزه‌ها و فعالان عرصه تربیت این شهرستان افزود: شهید رجایی که کمتر از یک ماه اداره کشور را بر عهده داشت و با توجه به شرایطی که در ابتدای انقلاب حاکم بود، خدمات ماندگاری را به مردم و مملکت عرضه کرد که امروز پس از چند دهه هنوز اثرات مثبت آن در کشور مشاهده می‌شود.

طالشی با بیان اینکه افرادی با نام شهید رجایی وارد عرصه انتخابات و صاحب قدرت شدند، ادامه داد: آنان امروز برخلاف وعده‌هایشان دل رهبر معظم انقلاب اسلامی را به درد می‌آورند و باعث رنجش خاطر مردمی می‌شوند که تمام هست و نیست خود را نثار انقلاب کردند تا این انقلاب شکل گرفت.

فرمانده سپاه شهرستان عباس‌آباد با بیان برخی نکات اخلاقی از امام صادق(ع) اظهار داشت: انسان باید در زندگی خود برنامه داشته باشد، بشر برای تکامل آفریده شده و دنیا مانند دانشگاهی گذرا است، این دانشگاه هم در گرو برنامه است و اگر برنامه‌ای وجود نداشته باشد از این دانشگاه مردود می‌شویم.

وی همچنین با اشاره به اینکه مسلمانان باید از انبیاء و اوصیا الگو بگیرند، تصریح کرد: بعضی‌ها الگوی غربی را سبک و روش زندگی خود قرار می‌دهند، اما قرآن کریم می‌فرماید بهترین روش زندگی، سبک و روش زندگی پیامبر(ص) و اهل بیت عصمت و طهارت(ع) است.
گفتنی است ، در پایان این همایش با اهدای لوح سپاس و هدایایی از فرماندهان حوزه‌های سه‌گانه امام حسین(ع) بخش مرکزی، امام رضا(ع) بخش سلمانشهر و امام حسن(ع) بخش کلار و فعالان عرصه تربیت شهرستان عباس‌آباد تجلیل شد.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا