اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 23621 مورخ:[1394-11-13 21:51:01]
 استفاده از سیستم مکانیزه فروش در فروشگاه ها از اولویت های اقتصادی است

استفاده از سیستم مکانیزه فروش در فروشگاه ها از اولویت های اقتصادی است

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با انتقاد از طولانی شدن زمان پیاده سازی نظام جامع مالیاتی کشور گفت: در بسیاری از روزنامه های کثیرالانتشار به راحتی کدهای اقتصادی خرید و فروش می شود و نظارت ها در این زمینه ضعف دارد.

به گزارش مازند اصناف؛ قاسم عزیزی درخصوص وضعیت درآمدهای مالیاتی گفت: سازمان امور مالیاتی حدود دو دهه است که بحث پیاده سازی نظام جامع مالیاتی را پیگیری می کند،اما تاکنون این مهم اجرایی نشده است.

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اجرای نظام جامع مالیاتی باعث رفع بسیاری از مشکلات در زمینه اخذ مالیات می شود.

این نماینده مردم درمجلس نهم افزود: تا زمانی که دامنه و پوشش مالیاتی گسترده نباشد،در زمینه اخذ مالیات با مشکل روبرو خواهیم شد.

عزیزی تاکیدکرد:در بسیاری از روزنامه های کثیرالانتشار به راحتی کدهای اقتصادی خرید و فروش می شود؛این در حالی است که باید سازمان های مسئول با این اقدام غیر قانونی برخورد کنند به دلیل اینکه در نظام مالیاتی کشور خلل وارد می کند.

استفاده از سیستم مکانیزه فروش در فروشگاه ها از اولویت های اقتصادی است

وی ادامه داد: استفاده از سیستم مکانیزه فروش در فروشگاه ها نیز از عوامل موثر در وصول صحیحی درآمدهای مالیاتی است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی یادآور شد: در شرایط فعلی اقتصاد کشور، بسیاری از تولیدکنندگان مالیات را کامل می پردازند این در حالی است بسیاری از کسانی که نقدینگی ها خود را صرف امور سفته بازی می کنند، از پرداخت مالیات طفره می روند بنابراین باید رسیدگی شود.

 

 

اصناف ایران

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا