اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 23577 مورخ:[1394-11-10 20:09:01]
برگزاری نمایشگاههای بهاره درمناطق محروم استانها از نیمه دوم اسفند

برگزاری نمایشگاههای بهاره درمناطق محروم استانها از نیمه دوم اسفند

رئیس اتاق اصناف ایران از برگزاری نمایشگاههای بهاره در مناطق محروم استانها از نیمه دوم اسفند ماه خبر داد .

به گزارش مازند اصناف؛ علی فاضلی در گفت گو با خبرنگار جام جم آنلاین اظهار کرد: امسال نمایشگاههای بهاره در هر جایی که مسئولان استانها ضرورتش را تشخیص دهند برگزار خواهد شد که همین هفته مکانهای برگزاری نمایشگاهها مشخص خواهد شد.

رییس اتاق اصناف اعلام کرد که نظر واحد های صنفی ابتدا بر این بود که به دلیل انباشت تولید و مشکلات رکودی این نمایشگاه‌ها برگزار نشود و واحدهای صنفی، فروش‌های فوق‌العاده برگزار کنند. اما بنا به دستور معاون اول رئیس‌جمهور قرار است این نمایشگاه ها با هماهنگی استانداران در مناطق محروم استانها در پایان سال برگزار شود.

وی با اشاره به اینکه در تلاش خواهیم بود تا کالاهایی که در این نمایشگاهها عرضه می شود با کیفیت باشد گفت : این نمایشگاهها تا حدودی با نمایشگاههای سالهای قبل متفاوت خواهد بود.

فاضلی زمان برگزاری نمایشگاه بهاره را در نیمه دوم اسفند ماه اعلام کرد و گفت : با توجه به زمان انتخابات مجلس و خبرگان که هفتم اسفند ماه برگزار می شود و همچنین برای آنکه واحد های صنفی نیز بتوانند از فضای بازار در ایام عید که رونق می یابد برای فروش محصولات خود بهره مند شوند این نمایشگاهها از ۱۲ اسفند به بعد برگزار خواهد شد .

به گفته رییس اتاق اصناف ایران ، نمایشگاه بهاره اگر بخواهد در تهران برگزار شود به طور قطع در مناطق نیمه محروم تهران خواهد بود ، البته از آنجائی که در تهران مکان برگزاری قابل توجهی وجود نداردممکن است در برخی مناطقی که در سالهای گذشته درآنها نمایشگاه برگزار می شد از جمله حکیمیه و غرب تهران نیز این نمایشگاه دایرشود .

وی در مورد دستاورد های سفرش به اروپا همراه هیات ایرانی گفت : این سفر دستاوردهای خوبی برای اصناف به همراه داشت که بزودی در یک نشست مطبوعاتی جزئیات آن را مطرح خواهم کرد .

علی فاضلی بر این باور است ، پسا تحریم با شتاب زدگی عملیاتی نخواهد شد ؛ بنابر این باید از شتاب زدگی پرهیز کنیم و به سمت علمی محور کردن امور پیش رویم.رییس اتاق اصناف ایران ادامه داد: ۳۶ سال در تحریم بودیم ؛ پس نباید فکر کنیم که همه مشکلات ما همین فردا حل می شود ؛ باید برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت را برای حل معضلات در نظر گرفت.

وی ضمن بیان این که عدم شتاب زدگی به معنای مدیریت انتظار است؛ افزود: تنها در صورتی که هدفمند جلو برویم، پیروز خواهیم بود.

» برچسب ها :مطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا