اخبار مازند اصناف پایگاه اطلاع رسانی اصناف مازندران - کد خبر : 23535 مورخ:[1394-11-09 00:14:01]
کشف و شناسایی بیش از 20 تن برنج تاریخ مصرف گذشته در بابل
اختصاصی/ معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خبر داد

کشف و شناسایی بیش از 20 تن برنج تاریخ مصرف گذشته در بابل

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران از کشف و شناسایی بیش از 20 تن برنج تاریخ مصرف گذشته در بابل خبر داد.

حسین اصغرزاده دقایقی قبل در گفت و گو با خبرنگار مازند اصناف از کشف و شناسایی بیش از 20 تن برنج تاریخ مصرف گذشته در بابل خبر داد.

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران افزود: پرونده این مورد، جهت اقدامات تکمیلی به تعزیرات حکومتی ارجاع شد.

 

 

مهدی عباسی مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران در پاسخ به سوال خبرنگار ما، در خصوص وضعیت پرونده کشف 20 تنی برنج تاریخ مصرف گذشته در بابل اظهار داشت: این پرونده در حال حاضر جهت بررسی آلودگی در اختیار سازمان غذا و دارو است که بلافاصله پس از تایید، در سیر بررسی قانونی قرار می گیرد.

 

سید محسن جعفری نیز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، گفت: درپی کسب خبری درباره ورود محموله ای از برنج قاچاق و تاریخ مصرف گذشته در بابل، ماموران انتظامی با ورود به محل مورد نظر خودروی تریلی یک شرکت باربری در منطقه آزاد چابهار را توقیف کردند.

 

 


به گفته فرمانده انتظامی بابل، راننده این خودرو 484 کیسه 50 کیلویی برنج قاچاق و تاریخ مصرف گذشته را در انبار شخصی در مرکز شهر تخلیه کرده بود.

حسن مکرمی  در خصوص تایید آلوده بودن برنج های وارداتی به خبرنگار ما گفت: آنچه در خصوص این برنج ها مطرح است، آلوده بودن آنها نیست؛ بلکه بحث گذشتن و تمدید تاریخ مصرف استفاده آنهاست.
 

 
مدیر نظارت بر مواد غذایی، بهداشتی و آرایشی دانشگاه علوم پزشکی مازندران در خصوص وجود یا کشف برنج های تاریخ مصرف گذشته در مازندران به خبرنگار ما پاسخ داد: در روزهای اخیر یک مورد کشف چند تنی برنج تاریخ مصرف گذشته در استان داشتیم که گزارش آن به تهران ارسال شده است.

گفتنی است در حالی که عباس رجایی رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس در گفت و گوی ویژه خبری شبکه دو سیما با عنوان میزان واردات برنج و تأثیر آن بر تنظیم بازار، از تایید آلوده بودن برنج های وارداتی از سوی سازمان غذا و دارو خبر داده بود؛ حسن عباس معروفان معاون بازرگانی شرکت بازرگانی دولتی از عدم صحت تاریخ مصرف گذشته بودن برنج های وارداتی خبر داد.
 
انتهای پیام/

 

 
» برچسب ها : , کشف , شناسایی , بیش , 20 تن , برنج , تاریخ , مصرف , گذشته , مازندران , کشف , شناسایی , بیش , 20 تن , برنج , تاریخ , مصرف , گذشته , مازندرانمطالب مشابه


مطالب تصادفی

Go to TOP
طراحی و پیاده سازی : کیمیا سامانه
داده پرداز کیمیا